Kalendář akcí


Načítám Akce

« Všechny Akce

Kladrubská pouť 2022

13. 8. 2022 - 14. 8. 2022

Zdarma
pouť

Vystoupí kapely jako Support Lesbiens, Plexis, Brutus, anebo třeba keltská folk-punková partičku Cheers! a tradiční skáčko pod taktovkou Skavare.

Kapel vystoupí samozřejmě více a pro pamětníky jsme letos na neděli připravili nejen country, ale i dechovku Chodovarku. Sobotní noc tradičně skončí až nedělním ránem s neúnavným DJ Liborem Janíčkem, který bude opět celou pouť moderovat.

Bude se soutěžit o nejlepší kladrubskou buchtu. Další klání proběhne v pivních a dřevorubeckých dovednostech.

Na své přijdou i děti. Mimo kolotočů pro ně bude celý víkend fungovat dětská zóna se soutěžními stanovišti, tvořivá dílna, zóna s trampolínkami. Připraveny budou ukázky záchranářů, dětská diskotéka, jumping show a hodinové vystoupení Culinky, při kterém si děti užijí její tancohrátky. Vstup do dětské zóny, stejně jako na celou pouť, bude samozřejmě zdarma.

Milovníci dobrého jídla a pití se mohou těšit na skvělou baštu. Opět se objeví stánky minipivovarů s nabídkou skvělých pivních speciálů a míchat se budou i koktejly.

Na Kladrubské pouti si nakoupíte v nepřeberném množství stánků a odnesete si i fotku na památku, protože celý víkend bude na náměstí fungovat historický fotokoutek Fotoskop, kde se bude moci každý vyfotit s netradičními rekvizitami.

Zdroj: Facebook

Podrobnosti

Zahájení:
13. 8. 2022
Ukončení:
14. 8. 2022
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:
https://www.facebook.com/events/725662475517401

Místo konání

Kladruby
Kladruby, Česká republika

Za změnu programu neručíme.


Sdílejte:


Cookie Consent with Real Cookie Banner