Foto: Depositphotos

Výsledky losování Sportky nebo Korunky online

Hry, sázky a loterie jsou zajímavým prostředkem, jak prožít trochu vzrušení a napětí. A to začíná ve chvíli, kdy si vsadíte, až do vyhlášení výhry a vaší kontroly tiketu na prodejně nebo v online prostředí. Protože proč čekat na otevírací dobu provozovny, když si případnou výhru můžete ověřit hned? Zjistit výsledky losování Sportky nebo Korunky online je snadné.

Zodpovědný přístup ke hře

Jakékoli hraní a sázky, které vás mohou připravit o peníze, jsou nebezpečným hazardem. To by měl mít každý hráč na paměti a chovat se tak, by se zbytečně do rizika nedostal. Hraní her navíc může vyvolat skutečnou závislost, proto je dobré k hraní přistupovat opravdu zodpovědně. Důležité je především důkladné nastudování pravidel a ideálně nastavení bezpečnostních limitů.

Chytré nastavení hry

Bezpečnostní limity si nejlépe nastavíte, když hrajete sázky v online prostředí. Aplikace pořadatelů sázek umožňují, abyste si své účty, ze kterých budete hrát, nastavili nejen co se týče výše sázek, ale třeba i omezením času, který budete hraní věnovat. Řada her navíc umí reagovat na možné nežádoucí chování uživatelů, takže jsou sníženy maximální sázky nebo jsou pro případné spekulanty vytvářeny různé restrikce.

Nejhranější u nás

Mezi nejstarší a pravděpodobně také nejznámější loterii u nás patří Sportka. Vznikla už v roce 1957. Sportku provozuje společnost Sazka a nabízí hned několik typů her, jako je třeba Šance, Prémie Sportky, Milionová bouře, Superjackpot atd. Tyto hry je možné hrát v online prostředí nebo navštívit prodejní stánek a zakoupit si tiket nebo los.

Výsledky losování Sportky online

Los na rozdíl od tiketu nečeká na vylosování. Výhru nebo prohru se dozvíte prakticky ihned po setření hracího pole. Naproti tomu vsazený tiket se promění na případnou výhru až losováním. Každá hra, kterou Sazka pořádá, má svá pravidla a také své časy losování. Je dobré si před hraním pravidla dobře pročíst. Samotné výsledky Sportky si pak můžete ověřit dvojím způsobem – klasicky u terminálu (například v trafice nebo na poště) nebo online a ihned.

Výhody online sázení

  • Odkudkoli a kdykoli – systém online sázek je založený na připojení k internetu. Můžete tak hrát přes počítač, tablet, mobilní telefon nebo třeba chytrou televizi. Díky tomu, že jde o internet, můžete se tak připojit doslova z celého světa a vlastně také v jakoukoli dobu. Vaši sázku tak neznemožní otevírací doba, ani třeba chuť si vsadit z dovolené nebo z pracovní cesty.
  • Tikety online – jakákoli sázka se připisuje k vašemu ověřenému účtu.
  • Účet prochází kontrolou, je tak umožněno hrát hazardní hry opravdu jen osobám starším 18 let, jak tomu ukládá zákon.
  • Pro výhry nikam nemusíte – pokud se vám bude dařit, případná výhra vám bude připsána ihned na váš profil.

První online v ČR

Dvojí způsob vsázení (tedy online nebo na pobočce) nabízí také loterie Korunka. Tu provozuje Tipsport a oproti Sportce se jedná o menší loterii. Ale to neznamená, že by nenabízela zajímavé hry a případně i výhry. No, a především jde o hru, která u nás v online prostředí začala jako první. Také Korunka nabízí k hraní více her, smyslem je pak podobně jako o Sportky trefit se do co nejvíce čísel v rámci jednoho losování.

Výsledky losování Korunky online

Loterie Korunka se hodně líbí lidem, kteří chtějí štěstí jen tak trochu poškádlit a vlastně moc nevsázet. Sázky se totiž (v závislosti na typu konkrétní hry) pohybují v řádech desetikorun. Ať už si koupíte tiket online nebo v prodejně, můžete si výsledky Korunky sami snadno prokontrolovat online. Korunka je hra, která se losuje dvakrát za den. To je celkem vysoký počet, proto již nebývá nabízeno žádné mimořádné losování.

Zjistit si výsledky losování Sportky nebo Korunky online není vůbec žádný problém. Oba typy loterií navíc nabízí zajímavé a intuitivní uživatelské prostředí.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Cookie Consent with Real Cookie Banner