Na šumavském Špičáku se lyžuje na třech sjezdovkách a dětském hřišti
Online zakoupený skipas umožní příští úterý lyžovat za 690 korun. Provoz areálu doplňuje denně otevřená lyžařská škola, půjčovna i servis vybavení.
V největším lyžařském areálu Plzeňského kraje Ski&Bike Špičák mají návštěvníci momentálně k dispozici tři sjezdovky a dětské hřiště s pojízdným pásem. „Trojka Slalomová v celé délce, rodinná Spodní Šance, která přibyla o minulém víkendu, a sjezdovka K parkovišti mají stále dostatek sněhu. V průměru ho na nich leží 40 cm převážně technického,“ uvedl ředitel areálu Jan Kasík. Výborné podmínky panují také na dětském hřišti, kde je v těchto poklidných předvánočních dnech ideální čas na výuku nejmenších lyžařů bez typických sezónních návalů.
Flexibilní skipas z e-shopu vyjde například na úterý 16. prosince na 690 korun, tedy více než o dvě stovky levněji než u pokladen. „Lyžařům se opravdu vyplatí sledovat vývoj cen skipasů na našem e-shopu. Věřím, že si tuto možnost nákupu většina z nich oblíbí. V prvních osmi dnech letošní sezony toho využila zhruba polovina z nich,“ dodal J. Kasík.
Každý den je v provozu půjčovna a servis lyží i snowboardů, stejně jako úschovna lyžařského vybavení a dalších osobních věcí. Zázemí doplňuje restaurace U Lanovky a horská hospoda v chatě Blaženka.
Místo, o kterém píšeme:

