Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Brokerpooly sdružují úspěšné finanční poradce s kvalitním portfoliem produktů

S ohledem na skutečnost, že finanční poradenství není díky minulosti mezi lidmi často vnímáno příliš pozitivně, řada finančních poradců uvažuje, co na své práci změnit. Co změnit tak, aby jejich důvěryhodnost před klienty byla vyšší. Většina finančních poradců vyrostla ve společnosti, která funguje na takzvaném MLM principu, tedy na multilevel marketingu. Zde bohužel zejména kvalitní a zkušení finanční poradci doplácejí na mnoho nezkušených nováčků.

Výhody brokerpoolu

Možná jsme to řekli příliš tvrdě, ale je to zkrátka tak. V klasickému multilevelu funguje princip kolektivní viny. Jsou-li neúspěšní kolegové, promítne se to také do vašich výsledků. Zatímco tyto poradenské společnosti jsou dobré v začátcích, kdy vám pomohou se rozkoukat v novém prostředí, jakmile trochu kariérně i osobnostně vyrostete, mohou být přítěží. Proto tady existuje brokerpool, který na to jde jinak. Jedná se totiž o partnerskou servisní společnost, která je pouhým pomocníkem finančního poradce. Nabízí mu zároveň svobodu a možnost budovat si vlastní značku. Pro finanční poradce to znamená možnost: 

  • Vlastní organizace času
  • Hry podle vlastních pravidel
  • Poskytování pouze kvalitních služeb

Díky volnosti máte možnost organizovat si čas dle svého. V brokerpoolu také nebudete svazováni nějakými smlouvami a podmínkami společnosti, proto můžete pracovat dle vlastních představ. Z toho také vyplývá, že si můžete vybrat jen ty produkty a služby, kterým skutečně sami věříte a můžete je klientovi nabídnout s čistým svědomím. Takové produkty se totiž prodávají nejlépe.

Kvalitní poradenství pro klienty

Velkou výhodou jsou brokerpooly také pro klienty, protože finanční poradce je před ním sám za sebe. Jeho doporučení a jeho práce ovlivňuje výhradně jeho vlastní pověst. Proto jsou brokerpooly pouze pro ambiciózní osobnosti, pro poradce, kteří skutečně chtějí pomoci klientovi nalézt optimální řešení jeho problému.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: