Foto: Bjornsonka.sk

Dovolená v Nízkých Tatrách pro celou rodinu a po celý rok. Objevte krásy Slovenska

Přemýšlíte, kam vzít rodinu na zimní dovolenou? Popřemýšlejte o Nízkých Tatrách a zimním středisku Jasná. To je největším střediskem právě v celých těchto horách a nabízí mnoho zábavy a vyžití pro celou vaši rodinu. Tohle místo si zamilujete.

Pro ty nejmenší i ty větší

Toto středisko se vyznačuje těmi nejlepšími přírodními podmínkami pro zimní dovolenou, jaké si jen můžete přát. Užijete si perfektně upravené sjezdovky všech obtížností. Zalyžovat si tak zde mohou i ty nejmenší děti, začátečníci, pokročilí i velmi zkušení lyžaři. Pro ty, kdo si chtějí kromě skvělého lyžování nebo snowboardingu užít také skvělou zábavu, je zde možnost nočního sáňkování nebo zábavy v lanovém parku. A to vše jen kousek od skvělého rodinného ubytování, které nabízí oblíbený hotel Nízké Tatry.

Zimní sezóna v plném proudu

Zimní sezóna v Nízkých Tatrách je již v plném proudu a zpravidla trvá celých pět měsíců, tedy od začátku prosince až do konce dubna. Zdejší kvalitní zasněžovací systém zaručuje, že po celou tuto dobu zde naleznete tolik sněhu, kolik jen budete potřebovat. Nemůže se vám tak stát, že přijedete na lyžovačku a sněhu se nedočkáte. Na místě je i profesionální lyžařská a snowboardová škola, dětská školka, půjčovny včetně servisů, úschovny i sportovní obchody se širokým sortimentem.

Nezapomenutelné lyžování

Na severních i jižních svazích Chopku najdete více než 36 kilometrů vždy perfektně upravených sjezdovek. Nezapomenutelný zážitek ze zimní dovolené vám zaručí i ojedinělý výhled na místní přírodu, který vám doslova vezme dech. Spoustu zábavy pro malé i velké pak nabídnou i netradiční formy zábavy jako je skifox, Snowscoote, Snowbike, paragliding nebo kitewing. Kromě toho se dočkáte i úchvatných běžeckých tras v tom nejlepší stavu. Ubytovat se můžete přímo na místě. Hotel Liptov je plně vybavený a poskytuje veškerý komfort a pohodlí.

Užijte si tu nejlepší zimní dovolenou.  


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: