Rodinný dům v obci Luženičky. Zdroj: Domažlický stavební podnik

Spolehlivá stavební firma z Domažlic realizuje stavby na klíč již 25 let

Stavba rodinného domu, ať už se jedná o bungalov, či vícegenerační bydlení, ale i jeho rekonstrukce, vyžaduje odborné znalosti a dostatek času. Každý ale samozřejmě není odborníkem, aby si dům postavil nebo zrekonstruoval svépomocí, a i kdyby tomu tak bylo, časová náročnost realizace představuje obvykle nepřekonatelnou překážku. Proto se většina stavebníků obrací na odborné firmy, které zajistí realizaci projektu. V západočeském regionu patří v tomto oboru mezi spolehlivé partnery DSP Domažlický stavební podnik.

Stavba na klíč od A do Z

Společnost se zaměřuje na komplexní stavební práce na klíč již od roku 1996. Za 25 let své existence nasbírala řadu zkušeností s realizacemi rodinných domů, hrubých staveb, ale i občanských zařízení či sportovních hal. Pokud zvolíte za svého partnera firmu z Domažlic, můžete být v klidu po celou dobu stavebního procesu, který zahrnuje i nutnou administrativu.

Jak spolupráce probíhá?

Na příkladu stavby rodinného domu vám stručně představíme celý proces. Vše začíná tím, že si pracovníci společnosti zjistí vaše požadavky a finanční možnosti. Po této fázi prozkoumají pozemek ke stavbě a připraví veškerou potřebnou dokumentaci pro rodinný dům na klíč, včetně časového a finančního plánu. Po odsouhlasení vyřídí firma stavební povolení a poté začíná se samotnou stavbou od základů přes hrubou stavbu až po finální dokončovací práce. Vše je uzavřeno kolaudací a předáním stavby, přičemž jsou ještě možné finální úpravy na základě požadavku zákazníka.

Rodinný dům v obci Filipova Hora
Rodinný dům v obci Filipova Hora. Zdroj: Domažlický stavební podnik

Objednat je však možné i hrubou stavbu na klíč. Takové řešení je vhodné především pro investory, kteří zvládnou dokončovací práce svépomocí. Takové řešení je sice levnější, ale vyžaduje znalosti a dostatek času.

Podobně je tomu i u rekonstrukce rodinných domů na klíč. DSP Domažlický stavební podnik vám pomůže na základě bohatých zkušeností najít optimální řešení na míru, které bude vyhovovat vašim představám i finančním možnostem. Dokáží si poradit se vším od zateplení fasády přes elektromontážní a vodoinstalační práce, montáž sádrokartonu až po rekonstrukce koupelen.

Výhody stavby na klíč

Hlavním benefitem stavby na klíč je především váš klid. O celý proces se postarají odborníci, přičemž vám mohou pomoci i s případným získáním dotace. Díky časovému a finančnímu harmonogramu máte přehled, v jaké fázi se stavba právě nachází a také víte, jak jste na tom s rozpočtem. Máte tak jistotu, že vás stavba finančně nezruinuje. Domažlický stavební podnik je také zárukou nadstandardní kvality, což dokládá i široká škála certifikátů zaručujících dodržování norem ČSN EN ISO 45001:2018, ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: