Fotokniha. Foto: Wanapix

Vytvořte si domácí kroniku nebo časopis z dovolené pomocí personalizovaných fotoknih

Personalizované dárky se v poslední době stávají stále oblíbenějšími. Není divu, tato forma originálního potěšení někoho blízkého je jednoduchá a dostupná. Nejoblíbenější jsou fotodárky. V prvních měsících nového roku jim vévodí fotoknihy.

Vytvořte fotoknihu rekapitulující celý minulý rok nebo časopis shrnující vaši dovolenou

Na Wanapix je k dispozici mnoho vazeb a formátů fotoknih. Ti nejnáročnější jistě ocení knihu v pevné vazbě o velikosti A4, která může mít až 200 stránek. Lepenkové desky s reliéfní laminací jsou odolné a kniha tak může jít z ruky do ruky, aniž by se výrazně opotřebovávala. Stránky z matného papíru o hmotnosti 120 gramů jsou přizpůsobitelné a digitálně potištěné vámi vybranými fotografiemi a motivy. Levnější alternativu představuje kniha v měkké vazbě, kterou lze opatřit až 100 stranami. Knihy si samozřejmě můžete přizpůsobit k obrazu svému, oblíbená je třeba vintage tématika.

Svoji kreativitu využijete i u tvorby vlastního fotočasopisu. Ten je také k dispozici ve formátu A4 a může mít 14 a 24 stran v digitálním laserovém tisku. V precizně sešívané vazbě s kvalitním křídovým papírem o hmotnosti 135 gramů se velice dobře listuje. V tomto formátu je oblíbená mořská tématika.

Zajímavou alternativu představuje eko album v kroužkové vazbě s tvrdým matným papírem o hmotnosti 250 gramů. Můžete volit formáty 10×15 cm, 15×20 cm a 20×30 cm s počtem 14 až 40 stran. Kniha je chráněna průsvitnou plastovou krycí deskou a finální projekt tak vypadá velice precizně. Album lze využít jako fotoknihu, ale kreativitě se meze nekladou. Někteří zákazníci tuto vazbu využívají i pro psané příběhy opatřené obrázky.

Eko album
Eko album. Foto: Wanapix

Buďte tvůrcem obsahu i designérem raz dva

Fotokniha totiž není jen prostorem pro vaše fotografie. Na vás je celý její vzhled, vytvořte si vlastní dekorační motivy, pozadí snímků, doprovodný text i nadpisy včetně typu písma. K tomu samozřejmě nemusíte být grafik ani designér. Online průvodce na Wanapix vás intuitivní formou provede tvorbou celého projektu. Nabídne vzory, motivy i písma a vy vše jen poskládáte dle libosti. Perfektní na tom všem je, že personalizovaná alba můžete objednávat už od jednoho kusu.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: