Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Rekvalifikační kurzy účetnictví v Plzni

Podle statistik se velká část občanů v České republice nevěnuje práci v oboru, ve kterém se vyučila či ho vystudovala. A je to přirozené. Podobně jako se mění doba, mění se i pracovní pozice. Některé vznikají, jiné zanikají či alespoň ztrácejí svůj původní potenciál. Může se to stát každému z nás, že bude muset opustit svou pracovní pozici, ať už z vlastní nebo cizí volby. Není se za co stydět.

Pakliže se to stane, jako první se pochopitelně nabídne otázka, co dál. Ukončení jednoho pracovního procesu lze i přes všechny nepříjemnosti brát i pozitivně, jelikož nabízí šanci změnit svůj život a vyzkoušet si něco nového. Jednou z možností, díky nimž je možné takové změny dosáhnout, jsou rekvalifikační kurzy.

Kdy je vhodné navštívit rekvalifikační kurz?

Důvodů můžete mít vícero. Kupříkladu si chcete rozšířit stávající klasifikaci či prohloubit znalosti v oboru, ucházíte se, nebo se chcete ucházet o nové zaměstnání, případně Vás zajímá seberozvoj a chápete, že každá další získaná dovednost zvýší Vaši cenu na trhu práce. Každý má svůj vlastní důvod.

Jaký kurz zvolit?

Účetnictví představuje jeden z těch absolutně nejdůležitějších aspektů v rámci služeb. Ostatně, každý z nás musí odevzdat daňové přiznání. Ale nejen to, stejně důležité je mzdové účetnictví a nepochybně také personalistika. Rekvalifikační kurz účetnictví Vám pomůže jednak zlepšit svou finanční gramotnost, ale může být také cestou k novému zaměstnání (třeba jako asistentka ve firmě) či počátkem vlastního podnikání.

Rekvalifikační kurzy v Plzni

Pakliže jste usoudili, že je pro vás rekvalifikace v oboru účetnictví zajímavou příležitostí, škola s názvem Orange Academy je pro Vás ideální volbou, jelikož pořádá rekvalifikační kurzy účetnictví napříč celou Českou republikou, Plzeň nevyjímaje.

Rekvalifikační kurzy účetnictví probíhají na půdě známého plzeňského tříhvězdičkového hotelu Victoria, v útulném a seriózním prostředí, a to v několika cyklech během celého kalendářního roku. Hotel samotný se nachází v Borské ulici na Jižním Předměstí, přičemž veřejnou dopravou se sem dostanete nejlépe tramvají č. 4 (zastávka Masarykovo náměstí) nebo trolejbusem č. 16 (Jižní Předměstí).


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: