Foto: Veterina Kleisslova

Veterina Kleisslova disponuje nadstandardně vybavenou ordinací

Veterinární klinika v Kleisslově ulici v Plzni funguje nepřetržitě téměř 30 let a její ordinací prošly desetitisíce zvířat. Za tu dobu se mnohé změnilo a dnes na místě najdete moderní kliniku vybavenou nejmodernějšími přístroji, které pomáhají k diagnostice a léčbě našich čtyřnohých kamarádů. Současně jde o nejstarší kliniku s pohotovostní službou ve městě.

Veterina Kleisslova, založená v roce 1992 doktorem Ladislavem Kunclem, se specializuje především na léčbu psů, koček a koní, ke kterým jsou prováděny výjezdy. Na klinice v současné době působí pět zvěrolékařů a stejný počet asistentek. Ordinace se může pochlubit nejen nadstandardním vybavením, ale také skutečnými výsledky, které reprezentují především spokojení zvířecí pacienti a jejich páníčci či chovatelé.

Špičkové vybavení ordinace

Poznat, co zvíře trápí, je občas skutečně náročné. Pokud špatně došlapuje na nohu, je samozřejmé hledat problém v postižené končetině. Co když ale trpí nenadálým nechutenstvím nebo je malátné či bez elánu? V takových případech je třeba speciální vyšetření, jehož cílem je odhalení příčiny obtíží. K tomu slouží diagnostické přístroje. Ordinace v Kleisslově ulici disponuje špičkovým vybavením, které pomáhá odhalovat i vážná onemocnění.

Příkladem může být analyzátor pro vyšetření krve nebo moči zvířete. Mezi složitější vybavení ordinace patří bipolární technologie pro uzavření cév při operacích, elektrokauter k odstraňování nežádoucích útvarů na srsti, nebo přenosný rentgen ke koním.

Veterina Plzeň jde neustále s dobou, a tak jsou zastaralé přístroje neustále vyměňovány a lékaři i asistentky jsou pravidelně školeni. Ordinace bude v blízké budoucnosti vybavena například rehabilitační vanou, která slouží k rekonvalescenci po operacích a současně může být nápomocna při nadváze.

Veškeré informace o klinice sídlící na adrese Kleisslova 228/7 získáte na adrese www.veterinakleisslova.cz, nebo můžete zadat do vyhledávače hesla veterina pohotovost Plzeň.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: