Vizuál k akci.

11. Charitativní běh Plzní s Běhejme a pomáhejme útulkům

Organizace Rozběháme Česko s velkou radostí zve všechny příznivce běhu na 11. charitativní proběhnutí Plzní, které pořádá ve spolupráci s Běhejme a pomáhejme útulkům. Běh se uskuteční 8. září v Borském parku.

Tentokrát se poběží na podporu našich čtyřnohých kamarádů. Jeden ze dvou útulků je Víceúčelové zařízení a útulek pro psy Borovno, na které se běželo před rokem a druhým Psí útulek U Šmudliny Tachov-Vítkov.

Trasa je naplánovaná na 5 km, cesty vedou Borským parkem, jsou zpevněné a vhodné i pro kočárky nebo vozíčkáře. Součástí bude i pěší trasa 1,7 km pro pejskaře a rodiny s dětmi. Startovné na obě trasy je 100 Kč / 20 a 50 Kč za každý kilometr (případně dobrovolný vyšší příspěvek). Startovné bude vybráno před během.

Start běhu je v 18:30 v Borském parku viz. mapka. Od 18:15 proběhne běžecká rozcvička pod vedením trenéra a majitele Rozběháme Česko Johny Alaskan.

Pojďte si užít nezapomenutelnou atmosféru, 2x více radosti a nádherný pocit, zdolání sebe a dobré věci 🙂

Rozběháme Česko uspořádalo na 12 charitativních běhů a přispělo 309 329 Kč na dobrou věc. Běhejme a pomáhejme útulkům dokonce 510 000 Kč.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: