FN Plzeň. Foto: Plzenoviny.cz

Další byt poskytne město pro zaměstnance fakultní nemocnice 

Plzeň pokračuje v podpoře Fakultní nemocnice Plzeň, do nájmu pro zaměstnance poskytne největšímu zdravotnickému zařízení v regionu další byt. Město se tak snaží již pátým rokem pomáhat nemocnici při náboru a stabilizaci jejích pracovníků. 

„Za tímto účelem jsme od roku 2016 Fakultní nemocnici Plzeň poskytli už celkem 19 bytů. Dvacátým bytem je v tomto konkrétním případě jednotka o velikosti 1+1 v Plzenecké ulici o celkové podlahové ploše 63,6 metru čtverečních,“ přiblížil radní města Plzně pro oblast ekonomickou, bytovou a nakládání s majetkem David Šlouf. 

„Ze strany našich zaměstnanců stále evidujeme velký počet žádostí o byt,“ uvedla při oslovení města Fakultní nemocnice Plzeň. Nájemní smlouva je uzavřena přímo s nemocnicí, a to na dobu určitou 6 až 11 měsíců, vždy však do 30. září nebo 31. března kalendářního roku. Nájemné je stanoveno v základní výši 86,86 Kč/m2 podlahové plochy bytu/měsíc. Nájemce bytu je oprávněn uzavřít podnájemní smlouvu na výše uvedený byt výhradně však pouze s pracovníkem Fakultní nemocnice Plzeň.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: