Foto: Repro YouTube

FC Viktoria Plzeň představuje nové dresy

Mistr ligy a účastník ligy mistrů, FC Viktoria Plzeň, vstupuje do nové sezóny již tento pátek, kdy se utká s Duklou Praha. Své město budou fotbalisté reprezentovat ve zbrusu nových dresech, které lze stručně představit třemi slovy: elegance – tradice – funkčnost.

Dres je oproti minulým ročníkům úplně jiný, je ve stylu polo trička, má malý límec a knoflíky. Právě tato kombinace jej dělá elegantní, jako ušitý na UEFA Champions League, která je proslulá svojí noblesou. Tradiční jsou klubové barvy červená a modrá, které jsou na dresech v pravidelných pruzích. Funkčnost a pohodlí hráčům zajišťují materiály na bázi polyesteru a technologie, která efektivně odvádí pot od těla hráče.

Na podobě nových dresů se podíleli samotní hráči „Viktorky“ a jejich vývoj trval půl roku. „Dres s límečkem se mi líbí, je to prvek, který jsme dlouho neměli a působí opravdu zajímavě,“ říká  Jan Kopic. „Podoba nového dresu nás v kabině vždy všechny zajímá. I tentokrát se podařilo navrhnout opravdu netradiční kousek a mohu říct za celou kabinu, že jsme velmi spokojeni. A sluší mi,“ směje se David Limberský.

V brzkých dnech bude představena druhá i třetí sada dresů včetně podoby pro gólmany. Fanoušci FCVP mohou nové dresy zakoupit ve fanshopu. A jak se nové dresy líbí vám? Koukněte na video natočené v plzeňských ulicích, na němž se podílel youtuber Tary.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Cookie Consent with Real Cookie Banner