Foto: My ženy promo

Každá žena může. První ročník konference pro ženy startuje na podzim v Plzni

První ročník konference pro ženy, které hledají inspiraci, podporu a motivaci na cestě za svým (nejen) profesnínem, proběhne v sobotu 20. října v Plzni. Do města se sjedou desítky úspěšných žen a mentorek z různých oborů, aby se podělily o své zkušenosti a inspirovaly ostatní ženy na cestě za jejich sny. První ročník konference pro ženy s názvem Každá žena může se bude konat ve Vědeckotechnickém parku.

„Na konferenci Každá žena může se účastnice, ale samozřejmě i účastníci, mohou těšit na  setkání s řadou úspěšných podnikatelek a žen, které boří společenské stereotypy a rozhodly se jít vlastní cestou. Během konference budou mít účastníci jedinečnou příležitost potkat podobně naladěné ženy, získat cenné kontakty pro další profesní i osobní rozvoj nebo třeba poznat nové přítelkyně. Věříme, že každá žena může inspirovat, a vzájemně se můžeme obohatit a podpořit,” říká Petra Chadimová, zakladatelka platformy My ženy, která za konferencí stojí.

Konference je určena všem, kteří si chtějí rozšířit obzory v oblastech jako je byznys, management, osobní rozvoj, koučink nebo zdravý životní styl. O své životní příběhy se podělí ženy různých profesí, které spojuje touha a odvaha jít za svými sny, nevzdávat se a i přes překážky žít svůj život naplno. Jako hosté vystoupí například Veronika Hurdová, spisovatelka a blogerka známá jako Krkavčí matka, dále Kristýna Dolejšová, autorka projektu #ZaNormalniHolky, Kamila Vodochodská, fashion koučka a propagátorka úsporné módy, Daniela Lukešová, lektorka v oblasti tělesného prožívání strachu, sexuality, těhotenství a porodu a zakladatelka Tantra Centra Plzeň, či Lucie Štruncová, mladá designérka, podnikatelka a spoluzakladatelka LC Tools. Jména dalších hostů a mentorek budou postupně zveřejňována na webu konference.

Přednáškové bloky doprovodí dvě panelové diskuze, během nichž se budou moci všichni aktivně zapojit a pokládat dotazy přímo hostům. První panelová diskuze Mladé a úspěšné bude hostit ženy mladší 30 let, které už ve svém oboru vynikají a jsou úspěšné. Druhá panelová diskuze Women in business představí zkušené podnikatelky, jež se podělí o konkrétní tipy a rady, jak nastartovat úspěšnou kariéru a najít v životě to, co vás bude nejen naplňovat, ale i živit. Odpoledne bude patřit praktickým workshopům, které se budou do hloubky věnovat vybraným tématům.

Konferenci zaštiťuje platforma My ženy,  která vytváří prostor pro setkávání, propojování a podporu žen různého věku, různých zájmů a profesí. Platforma pořádá pravidelné inspirativní večery a talkshow se zajímavými osobnostmi, networkingová setkání a vzdělávací semináře.

 


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: