Manětín v noci. Foto: Státní zámek Manětín

Konec prázdnin na Manětíně bude ve znamení divadla a Hradozámecké noci

Na Zámku Manětín na severním Plzeňsku se do konce prázdnin chystají hned dvě akce. Návštěvníci se mohou těšit na divadení představení a na oblíbenou Hradozámeckou noc.

Inscenaci „Enigmatické variace aneb láska až za hrob“ můžete shlédnout v sobotu 22. srpna 2020 od 19 hodin. V hlavních rolích se představí Martin Stránský a Jan Maléř. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji na pokladně zámku za 330 Kč. Možná je také rezervace na telefonu 373 392 283. Cena vstupenky na místě v den představení je 430 Kč.

Oblíbená Hradozámecká noc s podtitulem „Příběh oranžerie aneb Jak se staví sen“ je nachystána na sobotu 29. srpna 2020. Začíná se v 19 hodin. Přenesete se do 18. století. Město i zámek se stále ještě vzpamatovává z ničivého požáru a ze smrti zdejšího hraběte. Hraběnce Marii Gabriele se však v očích zalesknou jiskřičky nové naděje. Má plán, jak ještě více zvelebit zdejší panství. Na tak velký úkol však nestačí sama, a proto svolává na pomoc své věrné poddané. Zahradu již brzy ozdobí velkolepá zahradní stavba. Na tuto akci je rezervace nutná, a to opět na výše uvedeném telefonním čísle. Vstupné činí 180 Kč, děti od 6 do 15 let zaplatí 130 Kč.

Na zámku také můžete navštívit výstavu obrazů malířky Jany Havlíkové. Ta je k vidění do konce srpna.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Cookie Consent with Real Cookie Banner