Foto: makeup.cz

Kosmetické trendy v líčení pro rok 2021: neobvyklé a přitahující pozornost

Každý rok ve světě módy panují nové trendy v líčení. V tomto článku se dozvíte, co můžete očekávat tento rok. Připravili jsme pro vás několik tipů, které vám pomohou vypadat vždy krásně a půvabně.

Přirozené, ale upravené

Obočí je důležitá část obličeje. Obočí tvář modelují a jsou schopny ho omladit. Hitem roku 2021 zůstává elegantně přirozeně upravené a plné obočí. Obočí je potřeba krásně vytvarovat a respektovat jejich přirozený tvar. Pro doplnění chybějících chloupků použijte zaostřenou tužku, gely na obočí nebo stíny. Poté obočí rozčešte. Pokud chcete, můžete aplikovat malé množství rozjasňovače pod linii obočí. Takové líčení vypadá přirozeně a tváři dodá ten správný šmrnc.

Strobing: lesk a záře

Čistá a zářivě vypadající pleť je trend, který nevyjde z módy. Rok 2020 přináší něco úplně jiného – Dolphin skin. Je to osvětlení pleti pomocí speciální techniky – strobing, která pomůže zvýraznit rysy obličeje a vytváří iluzi zářivé pleti. Stačí nanést rozjasňovač na linii lícních kostí, hřbet nosu, na špičku brady a do žlábku nad horním rtem. Techniku strobing ve svém líčení používají Gigi Hadid a Jennifer Lopez.

Barevná řasenka

Barevné akcenty do líčení vnáší barevná řasenka. Odstíny modré, oranžové, fialové nebo červené – vyberte si podle svého vkusu. Barevná řasenka je schopna vykouzlit zářivý vzhled a rozjasnit váš pohled. Pokud se rozhodnete aplikovat barevnou řasenku, oční stíny a linky můžete nenanášet.

Mokrý efekt na rtech

Klasické červené rty často vidíme na módních přehlídkách a červeném koberci. Rudé rty je opravdu nesmrtelný trend a je pravda, že červenou rtěnku by měla mít doma každá žena. Ale v poslední době se populárním trendem staly rty s tzv. mokrým efektem. Vše, co potřebujete je lesk na rty. Obsahuje méně barevných pigmentu než rtěnka. Díky obsahu speciálních částic, které odráží světlo, lesk rty rozzáří, zvýrazní a opticky zvětší. Čím vyšší je lesk, tím lépe.

Metalické odlesky

Tekuté nebo sypké oční stíny, které září a blýskají se nádhernými odlesky na očních víčkách vypadají opravdu úchvatně. Rovnoměrně naneste odstín na celou plochu pohyblivého víčka nebo třeba jen do vnitřních koutků. Libovolně míchejte mezi sebou barvy a vytvořte tón, který se vám líbí. Podtrhnout svůj pohled můžete i pomocí metalické oční linky, která se hodí na večer i běžný den.

Nebojte se experimentů a vyzkoušejte něco nového ve vaším líčení.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: