Designová kuchyně. Ilustrační foto, zdroj: Pexels

Kuchyně Kuchař se představují. Nové studio se skvělým přístupem a letitými zkušenostmi

Nově vzniklé studio Kuchyně Kuchař sídlící v Plzni U Zvonu navrhuje a dodává německé kuchyně prvotřídní kvality s veškerým doplňkovým servisem. O žádné nováčky v oboru se nejedná. Za značkou totiž stojí profesionál, který má s realizací a prodejem kuchyní pětadvacetileté zkušenosti.

Kuchyně je místem, které tvoří domácnost. Často se stává středobodem domu nebo bytu, kde se schází celá rodina. Přesně z těchto zkušeností vychází idea studia Kuchyně Kuchař. Velmi přívětivý přístup pana Kuchaře, který má s kuchyněmi letitou praxi, přičemž 15 let byl vedoucím v KIKA kuchyně Plzeň, je zárukou originálního řešení ušitého na míru i u nestandardních požadavků. Stejně citlivě přistupuje k zákazníkům personál a řemeslníci. Každý požadavek je od 3D návrhu až po samotnou realizaci pečlivě zpracováván. Odborný dohled nad průběhem zakázky včetně realizace je opět zajištěn zkušeným okem pana majitele.

Kuchyně pro všechny

Kuchyně Kuchař nabízí široké spektrum kuchyní nejrůznějších typů, které vám přiblížíme.

Trendy kuchyně představují klasický typ linek v moderním kabátu. Zpravidla jsou realizovány v neutrálních barvách, jako je šedá, béžová, černá nebo bílá. Často převládají lesklé povrchy, výjimkou však není ani mat.

Designové kuchyně jsou jedinečnou možností, jak se odlišit. Nezaměnitelný vzhled těchto linek je evolucí klasických kuchyní. Nekladou se meze v barvách ani tvarech. To vše je sladěno s prvotřídními materiály a nejnáročnějšími zákaznickými požadavky. V takové kuchyni bude každý kreativní.

Rustikální kuchyně jsou protipólem designových experimentů. Tradiční venkovský styl, který je propracovaný do posledního detailu, navodí atmosféru francouzského regionu Provence, ale i českého venkova i v případě, že jste uprostřed města. Rustikální kuchyně navozují klidnou a pohodovou atmosféru a zaujmou především klienty tíhnoucí k přírodě.

Bezúchytové kuchyně nabízejí čisté řešení, jehož primárním cílem je ergonomie. Úchytky nikde nezasahují do prostoru, a tak tyto kuchyně působí profesionálně a jako ulité padnou do moderní domácnosti. Puristický design je v jemné symbióze s industriálním stylem a jako celek utváří neotřelé krystalické řešení, které vyniká svojí funkčností.

Startovací kuchyně představují jednoduché a levné řešení pro menší byty a mladé domácnosti. I tyto linky samozřejmě poskytují veškerý komfort moderních kuchyní, vyznačují se čistým designem a variabilitou.

U kuchyní to zdaleka nekončí

Kuchyně Kuchař samozřejmě nabízí možnost výběru a dodání spotřebičů zavedených značek, stejně tak doplňků, jako je dřez nebo baterie. S designem kuchyně lze propojit nabízené obývací stěny a ve stejném duchu je možné ladit i koupelnový nábytek. Návštěva studia pana Kuchaře tak může být prvním krokem k vašemu novému domovu.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: