Foto: Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji 2020 odstartovalo

Tak jako každý rok i letos probíhá festival Léto v Prazdroji, který se koná v pivovaru po celou dobu prázdnin. Letošní 17. ročník nabízí čtvrteční koncerty na nádvoří, kdy pivovar rozezní „bigbítové“ kapely. Srpnové páteční večery budou patřit promítání filmů pod hvězdnou oblohou u Formanky.

Koncerty na nádvoří pivovaru

Čtvrteční večery na nádvoří pivovaru budou probíhat hlavně ve stylu rocku. Koncerty začínají vždy od 19 hodin a těšit se můžete na kapely jako Extra Band revival, Oddysea, Brutus nebo Turbo. V punkovém stylu vám pak zahraje Zvlášňý škola, Kečup a Vilém Čok. Nádvoří pivovaru rozezní i plzeňská kapela Burma Jones. Vstupné na koncerty činí 50 Kč. Tak přijďte přímo ke zdroji – na pivo a za skvělou zábavou!

Program:

9. 7. – Burma Jones
16. 7. – Vilém Čok
23. 7. – Brutus
30. 7. – Turbo
6. 8. – Kečup
13. 8. – Zvlášňý škola
20. 8. – Extra Band revival
27. 8. – Odyssea

Letní kino u Formanky

Srpnové pátky v pivovaru se budou líbit hlavně filmovým fandům. Připraveny jsou tento rok opravdu skvělé filmy, které se budou promítat u Formanky vždy od 21:30 hodin. Pod hvězdným nebem si můžete vychutnat českou komedii Vlastníci nebo oscarový film Tenkrát V Hollywoodu od kultovního režiséra Quentina Tarantina. Dále vás pobaví komedie Přes prsty, která se odehrává v prostředí beach volejbalových hřišť a film Yesterday. Vstupenky na letní kino jsou v ceně 50 Kč. Přijďte si udělat pohodlí na zahrádce Formanky, nebo na paloučku na dece a užijte si filmy v pivovaru.

Program:

7. 8. – Vlastníci
14. 8. – Tenkrát v Hollywoodu
21. 8. – Přes prsty
28. 8. – Yesterday

Grilování u Formanky a slavnostní otevření

Letním zpestřením v polovině července bude otevření nově zrekonstruované Formanky, letního pavilonku nad nádvořím pivovaru. Pro slavnostní otevření se 18. července od 16 hodin chystá grilování pro opravdové gurmány se školou čepování.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: