Foto: Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji 2020 odstartovalo

Tak jako každý rok i letos probíhá festival Léto v Prazdroji, který se koná v pivovaru po celou dobu prázdnin. Letošní 17. ročník nabízí čtvrteční koncerty na nádvoří, kdy pivovar rozezní „bigbítové“ kapely. Srpnové páteční večery budou patřit promítání filmů pod hvězdnou oblohou u Formanky.

Koncerty na nádvoří pivovaru

Čtvrteční večery na nádvoří pivovaru budou probíhat hlavně ve stylu rocku. Koncerty začínají vždy od 19 hodin a těšit se můžete na kapely jako Extra Band revival, Oddysea, Brutus nebo Turbo. V punkovém stylu vám pak zahraje Zvlášňý škola, Kečup a Vilém Čok. Nádvoří pivovaru rozezní i plzeňská kapela Burma Jones. Vstupné na koncerty činí 50 Kč. Tak přijďte přímo ke zdroji – na pivo a za skvělou zábavou!

Program:

9. 7. – Burma Jones
16. 7. – Vilém Čok
23. 7. – Brutus
30. 7. – Turbo
6. 8. – Kečup
13. 8. – Zvlášňý škola
20. 8. – Extra Band revival
27. 8. – Odyssea

Letní kino u Formanky

Srpnové pátky v pivovaru se budou líbit hlavně filmovým fandům. Připraveny jsou tento rok opravdu skvělé filmy, které se budou promítat u Formanky vždy od 21:30 hodin. Pod hvězdným nebem si můžete vychutnat českou komedii Vlastníci nebo oscarový film Tenkrát V Hollywoodu od kultovního režiséra Quentina Tarantina. Dále vás pobaví komedie Přes prsty, která se odehrává v prostředí beach volejbalových hřišť a film Yesterday. Vstupenky na letní kino jsou v ceně 50 Kč. Přijďte si udělat pohodlí na zahrádce Formanky, nebo na paloučku na dece a užijte si filmy v pivovaru.

Program:

7. 8. – Vlastníci
14. 8. – Tenkrát v Hollywoodu
21. 8. – Přes prsty
28. 8. – Yesterday

Grilování u Formanky a slavnostní otevření

Letním zpestřením v polovině července bude otevření nově zrekonstruované Formanky, letního pavilonku nad nádvořím pivovaru. Pro slavnostní otevření se 18. července od 16 hodin chystá grilování pro opravdové gurmány se školou čepování.

Více na https://www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/leto-v-prazdroji-2020/.Sdílejte článek:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 

Sdílejte článek:
Přidat na Seznam.cz