Foto: Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji letos začne už v půlce června. Zahájí ho Gambrinus Rock Fest

Na patnáct letních večerů s koncerty tuzemských kapel a dalším kulturním programem se mohou letos těšit návštěvníci festivalu Léto v Prazdroji. Aktuální 21. ročník nabídne hned několik novinek.

Hudba se na nádvoří pivovaru poprvé rozezní v sobotu 15. června na  Gambrinus Rock Festu. Následovat budou tradiční prázdninové čtvrteční bigbítové koncerty a také středeční akce s hudbou, mluveným slovem, filmovou projekcí či oblíbeným hospodským kvízem. Léto v Prazdroji potrvá až do 29. srpna.

„Letošní léto začne už v půlce června. Alespoň u nás v plzeňském pivovaru. Pro návštěvníky jsme na sobotu 15. června připravili premiérový Gambrinus Rock Fest. Návštěvníci si od 14 hodin užijí koncerty čtyř rockových kapel,“ říká Rudolf Šlehofer, manažer turismu Plzeňského Prazdroje.

Brutus
Foto: Plzeňský Prazdroj

Na pódiu během odpoledne a večera vystoupí Kabát Revival West, Medium Rock, Sifon Original a Anymen. Správnou festivalovou atmosféru umocní atraktivní doprovodný program v podobě školy čepování, soutěží, šipkařské a fotbalové zóny, která ke Gambrinusu neodmyslitelně patří.

„Poté už budeme pokračovat v tradičním rytmu Léta v Prazdroji, které se bude točit okolo bigbítem našlapaných čtvrtků. Kromě toho jsme nově přidali i pár kulturních akcí ve středu. Začínáme vždy ve 20 hodin, ale před každým koncertem jsme pro návštěvníky připravili doprovodný program a soutěže o hodnotné ceny z Prazdroje,“ doplňuje Rudolf Šlehofer. Areál bude otevřen vždy od 18  hodin.

Kromě živé muziky a zábavy pod hvězdnou oblohou nabídne Léto v Prazdroji také správně načepované pivo přímo od zdroje, osvěžující nealko a skvělé občerstvení.

Program Léta v Prazdroji 2024:

Sobota 15. 6. – Gambrinus Rock Fest (Sifon Original , Kabát Revival West, Anymen a Medium Rock)
Čtvrtek 4. 7. – Žlutý pes
Čtvrtek 11. 7. – Děda Mládek Illegal Band
Středa 17. 7.  – Abba Star
Čtvrtek 18. 7.  – Brutus
Čtvrtek 25. 7.  – Red Hot Chilli Peppers Revival
Středa 31. 7.  – Paulie Garand
Čtvrtek 1. 8. – Kečup
Čtvrtek 8. 8. – Odyssea
Středa 14. 8. – Live show s Jirkou Pelnářem
Čtvrtek 15. 8. – X-Cover
Středa 21. 8. – Hospodský kvíz
Čtvrtek 22. 8. – Extra Band Revival
Středa 28. 8. – Letní kino
Čtvrtek 29. 8. – Lucie Revival


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 


O Autorovi:

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.


Lucie Čechová

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.

Tipy z kalendáře akcí: