Foto: Ondřej Pýcha

Amfiteátr za Plazou rozezní písně skupiny Lucie

Legendární kapela Lucie vyrazí na sérii rockových koncertů a zavítá i do Plzně. V rámci letního turné se zastaví v Amfiteátru OC Plaza. Vstupenky jsou již nyní v předprodeji.

Skupina Lucie se svou letní tour „CHCI ZAS…” zavítá i do Plzeňského kraje. Ve čtvrtek 16. června vystoupí v Amfiteátru OC Plzeň Plaza, který se nachází nedaleko centra města. Dveře areálu se otevřou v 18:00 a koncert začne ve 20:00. Rockoví fanoušci se po téměř dvou letech mohou opět těšit na open air vystoupení, na kterém zažijí tu pravou rockovou atmosféru. „Těšíme se na open air turné v krásných a osobitých prostorách, kde si budeme moct být mnohem blíže, než je tomu ve velkých halách. Společně budeme zažívat ohromnou energii, která při vaší účasti při živém vystoupení vzniká. To jsou zážitky, které nelze ničím nahradit,“ zvou na koncert členové skupiny Lucie.

Kapela Lucie pro své fanoušky přichystala na rok 2022 dvě zcela odlišné a přitom výjimečné koncertní turné. Kromě letní rockové šňůry chystá na podzim dlouho očekávanou halovou show LUCIE V OPEŘE 2022 s originálním aranžmá, v doprovodu filharmonie Hradec Králové.

Možnost nákupu vstupenek a detailní program LETNÍ ROCK TOUR 2022 „CHCI ZAS …” najdete na webových stránkách www.lucie.cz.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: