Foto: Pilsen Voice

Plzeňské PiVo slaví 5 let

Je to tak. Plzeňský sbor Pilsen Voice, kterému řada jeho příznivců neřekne jinak než PiVo, působí nejen na plzeňské hudební scéně již pátým rokem. „Ačkoliv to díky covidu nebylo vždy jednoduché, stále držíme při sobě, zpíváme a společně děláme radost všem posluchačům a baví nás to čím dál víc,“ říká Lucie Hofmanová, která sbor vede od jeho počátku.

Své narozeniny Pilsen Voice oslaví již 23. června od 19 hodin v plzeňské Šeříkovce. „Slavit budeme jak jinak než koncertem a budeme moc rádi, pokud se k nám připojí nejen naši fanoušci, ale i ti, kteří PiVo ještě neznají. Určitě zvládneme překvapit i diváky, kteří sborové hudbě moc neholdují, protože se ji snažíme dělat jinak, zábavně, moderně a hlavně s láskou,“ dodává sbormistryně.

A na co se můžete těšit? Sbor si pro svou oslavu připravil řadu novinek. Mezi ně patří zamilovaný hit od Eda Sheerana Perfect, dojemná píseň z filmového muzikálu The Greatest Showman nebo September song od skupiny Earth, Wind and Fire. To je jen malá ochutnávka toho, co Vás na koncertu čeká. Vstupenky je možné si zamluvit na [email protected] nebo zakoupit na místě.


Pilsen Voice – Výroční koncert

23. června 2022, 19 hod.
KD Šeříkovka
Vstup: Dospělí 190 Kč, děti do 15 let 100 Kč.

Zdroj: Pilsen Voice

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: