Zákaznické centrum PMDP. Foto: Plzenoviny.cz

Zákaznická centra PMDP čeká náporové období. Jak se vyhnout frontě?

S příchodem nového školního očekávají Plzeňské městské dopravní podniky (PMPD) náporové období. Frontě se ale lze vyhnout online objednávkou nebo využitím Úřadu bez čekání.

„Doporučujeme použít jeden z pohodlných způsobů nákupu předplatného či elektronických peněz na Plzeňskou kartu,“ informují PMDP prostřednictvím svého webu.

Využít lze aplikaci Virtuální karta, kdy si zákazník může pro předplatné zvolit jako identifikátor buď mobilní telefon, nebo bankovní kartu. Prostřednictvím Virtuální karty je nabíjení zcela on-line bez nutnosti validace nákupu ve vozech PMDP. Předplatné je možné dobít jak na zónu Plzeň, tak i na vnější zóny v celém Plzeňském kraji.

Přes e-shop Plzeňské karty je také možné dobít dobít všechny druhy předplatného i elektronické peníze. Potvrdit transakci lze pak velmi jednoduše přímo ve vozech PMDP.

Další možností jsou bankomaty České spořitelny, na kterých mohou dobíjet Plzeňskou kartu dobíjet všichni zákazníci bez ohledu na banku, u které mají vedený účet.

Těm z vás, pro které je návštěva zákaznického centra neodkladná, třeba z důvodu výměny Plzeňské karty, doporučují PMDP využít Úřad bez čekání a objednat se předem na přesný datum a čas.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: