Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

Překlady pro Plzeň

S podporou online překladače se dnes za překladatele sebevědomě považuje téměř každý, kdo alespoň trochu umí nějaký cizí jazyk. Příznivá cena za překlad je sice lákavá, ale nepřesný překlad může způsobit více škody než užitku. Pokud chcete opravdu kvalitní překlad, obraťte se na uznávanou jazykovou agenturu Express překlady. Překlady pro Plzeň, Prahu, Brno – ať už jste odkudkoliv, díky této online službě nebudete muset nikam chodit.

Překlady napříč obory

Jazyková agentura Express překlady pro vás vyhotoví překlady jakýchkoliv textů. Od běžné a obchodní korespondence až po vysoce odborné texty. Přeložit je možné také umělecké texty, akademické práce, propagační materiály, a dokonce i celé webové stránky.

V týmu agentury je více než 90 překladatelů s různou odborností. Mezi překladateli nechybí ani rodilí a bilingvní mluvčí, kteří si poradí i s tím nejtěžším textem. Kromě nejpoužívanější angličtiny je možné zprostředkovat také překlady do ruštiny a dalších 30 jazyků. Zmíněné překlady do španělštiny je možné zpracovat v expresních čase.

Expresní překlad

Překlady většinou spěchají, a toho si je agentura moc dobře vědoma. Proto jsou veškeré aktivity maximálně optimalizovány, abyste se vašeho překladu dočkali co nejdříve. Například krátké překlady smluv do angličtiny můžete mít hotové do několika hodin od objednávky.

Jednoduché objednání online

Výhodou agentury je jednoduché zadání objednávky přes online formulář. Do něj můžete rovnou vložit i text, který potřebujete přeložit. Do hodiny od odeslání obdržíte cenovou nabídku a předběžný termín vyhotovení překladu. Jakmile objednávku potvrdíte, text ihned putuje k překladateli, který je pro váš typ textu nejvhodnější. S tímto překladatelem pak můžete po přihlášení na web i komunikovat.

Překlady šité na míru

Potřebujete udělat překlad v opravdu expresním termínu? Máte speciální požadavky na překlad? Jedná se o nestandartní text nebo méně užívaný jazyk? Potřebujete překlady dokumentů do angličtiny, které podléhají obchodnímu tajemství? Ozvěte se rovnou na telefonní číslo agentury.

Garance spokojenosti

Nepředpokládáme, že byste byli se službami agentury nespokojeni. I tak vás ale jistě potěší informace, že do 14 dnů od odevzdání textu máte možnost překlad připomínkovat nebo vrátit k přepracování.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: