Zdroj obrázku: Mariakray / stock.adobe.com

Robotický vysavač: Dokáže efektivně zvládnout úklid celé domácnosti?

S vysavačem je úklid podlah mnohem jednodušší, proto by vám tento spotřebič rozhodně doma neměl chybět. Je však otázkou, zda se vyplatí robotický vysavač, nebo raději pořídit klasiku.

Robot jako pomocník

Robotický vysavač je rozhodně skvělou volbou. Dokáže ušetřit čas, přičemž během chvilky uklidí klidně celý dům. Vy přitom můžete odpočívat nebo se věnovat jiným činnostem. Právě to, že vám ušetří energii, je jednou z jeho hlavních výhod. Otázkou však je, zda se na něj můžete zcela spolehnout. Je důležité vybírat z kvalitních modelů. Vysoký výkon a kvalita jsou základními předpoklady pro skvěle uklizenou domácnost.

Multifunkční design

V dnešní době jsou dostupné modely, které nabízí rozmanité funkce. Kromě klasického vysávání totiž dokáží i vytírat. Robotické vysavače s mopem jsou ideální – uklidí prach i větší nečistoty. Vy si tak nemusíte dělat hlavu ani s vysáváním, ani s vytíráním. Tato investice se vám vyplatí – nemusíte věnovat tolik času úklidu. Chytrý robot se o vše postará za vás. Můžete ho přitom propojit s chytrou domácností a nastavit mu režim tak, aby automaticky uklízel, když se vám to zrovna hodí.

Efektivní kombinace

Ačkoli je robotický vysavač skvělým pomocníkem, rozhodně se hodí mít doma i další model. Ruční vysavače jsou perfektním doplňkem. Tento malý spotřebič lze snadno uskladnit. Vysaje přitom všude tam, kam se klasický vysavač nedostane – na pohovce, na stole a v dalších zákoutích. Získáte tak ideální kombinaci, se kterou dokážete hravě udržet celou domácnost perfektně uklizenou.

Údržba podlah nemusí být složitá a zdlouhavá. Díky moderním spotřebičům se o ní v podstatě nemusíte ani starat. Je ale důležité správně vybírat – buďte pečliví a zaměřte se na jednotlivé parametry, abyste vybrali to pravé dle svých potřeb.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: