Vstupte do jara s novou kabelkou na každodenní nošení!

Dámské kabelky jsou pro mnoho žen důležitou součástí každého dne a mohou být krásným doplňkem outfitu. Jak si ale vybrat tu pravou, když existuje tolik druhů – od kabelky na denní nošení přes kabelky do ruky, po elegantní crossbody kabelku na večírek?

Existuje nespočet různých stylů kabelek, které mohou podtrhnout vaši osobnost a dokonale sladit vás i styl vašeho oblečení. Ať už vybíráte kabelky pro jakoukoliv příležitost, při výběru myslete na několik tipů, které vám pomohou zvolit tu pravou jen pro vás!

Jak vybrat dámskou kabelku?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. I přes to se kabelka může rozdělit na tři základní druhy, které se hodí na různé příležitosti

Začneme crossbody kabelkou, která sdružuje praktičnost, pohodlnost a elegantnost v jednom. Crossbody kabelky totiž nabízejí velké pohodlí díky nastavitelnému popruhu, který se přizpůsobí jakékoliv postavě a můžete ji nosit během celého dne. Díky této kabelce máte neustále volné ruce a můžete se tak věnovat ostatním aktivitám všedního dne. A jako bonus máte všechny cennosti pod kontrolou vedle sebe, takže si je nemusíte neustále hlídat.

Nejoblíbenější kabelkou téměř každé ženy je kabelka na rameno. Ty existují v mnoha různých velikostech od menších modelů na vycházky až po větší modely, do kterých se vejdou všechny potřebné věci třeba do práce. Díky vrchnímu otevírání poskytují snadný a rychlý přístup ke všem věcem, které potřebujete mít po ruce. A navíc, kabelky od rieker-eshop.cz jsou navíc velmi praktické a uspořádané!

kabelka

Posledním druhem jsou kabelky do ruky. Je to velmi specifický typ kabelky, která je vhodná zejména pro speciální příležitosti, jako jsou svatby, pracovní i kamarádské večírky nebo plesy. Tento typ kabelky je většinou menší než kabelka přes rameno a není tak praktickým doplňkem pro každodenní nošení.

Všechny druhy kabelek jsou navíc k dispozici v různých stylech i barvách, takže si můžete vybrat takovou kabelku, která se nejlépe hodí k vašemu outfitu a osobnosti. A pokud budete mít kabelek více, tak se můžete rozhodnout i podle nálady!

Už máte jasno?

Každý typ dámské kabelky má své výhody a nevýhody a záleží především na vašem stylu apříležitosti, jakou kabelku si vyberete. Je důležité zvážit, jakému účelu má kabelka sloužit a jak má vypadat.

kabelka

A pokud stále nevíte, pořiďte si od každého druhu jednu!


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru