Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Západočeská univerzita v Plzni ruší výuku i ples

Na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR ruší Západočeská univerzita v Plzni s účinností od 11. března 2020 do odvolání kontaktní výuku. Zrušen je také reprezentační ples.

Umožňuje-li to charakter předmětu, lze uskutečnit výuku pomocí prostředků dálkové komunikace. V případě, že mimořádné opatření o zákazu osobní přítomnosti studentů na studiu na vysoké škole, vyhlášené Ministerstvem zdravotnictví, přesáhne 14 dnů, bude dohodnuta úprava harmonogramu akademického roku tak, aby byly dodrženy standardy kvality výuky.

Od 11. března 2020 se uzavírá menza ZČU v Kollárově ulici a výdejna jídla v budově Fakulty pedagogické na Klatovské třídě. Menza na Borech je uzavřena pro studenty. Pro zaměstnance bude otevřena v režimu omezeného provozu za účelem zajištění jejich stravování, a to od 11:00 do 14:00.

Další fungování ZČU bude beze změn. Zajištění provozu jednotlivých úseků je v kompetenci jednotlivých vedoucích zaměstnanců.

V souladu s mimořádným opatřením vlády ČR ruší ZČU reprezentační ples, který se měl konat v sobotu 14. března, a všechny další akce s více než 100 účastníky.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: