Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Zbavte se odpadní vody bez námahy

Řešíte napojení nemovitosti na kanalizační řád, resp. nemožnost jejího napojení? Pak jste jistě již přemýšleli o pořízení čističky odpadních vod, tzn. ČOV. Čistička neboli čistírna odpadních vod je moderní zařízení, které se stará a zároveň pomáhá znovu využít odpadní vody k užitečným funkcím, jako je mytí auta, splachování záchodu a tak podobně. Pořízení ČOV je v mnoha případech tím nejlepším východiskem. Má to však jeden háček.

Pořídit a realizovat ČOV je neskutečně zdlouhavý a komplikovaný proces, kdy potřebujete sehnat kvalifikovaného projektanta, hydrogeologa a navíc si ještě vyběhat povolení na úřadech. Není se čemu divit, že lidé realizaci ČOV často nechávají na fullservisové firmě, jako je v ČR právě Zakra s.r.o.

Zakra s.r.o. pomáhá klientům s vodohospodářskými projekty (ČOV, retenční nádrže, kanalizační a vodovodní přípojky atd) v celém rozsahu. Zařídí za vás projektovou dokumentaci, hydrogeologický posudek i úřední povolení. V případě ČOV navíc mohou dovést i celé zařízení a na místě ho nainstalovat a zapnout.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: