Statek Lüftnerka. Foto: Plzenoviny.cz

Silvestrovské dopoledne zpestří v plzeňské zoo sváteční program, na Nový rok čeká návštěvníky slevový bonus

Kdo neprožil dopoledne na Štědrý den v Zoologické a botanické zahradě města Plzně, má možnost okusit tuto výjimečnou atmosféru poslední den roku.

„Dopolední programový blok začíná v 10 hodin a skončí půl hodiny po poledni. Především rodinám s dětmi nabídne silvestrovskou soutěžní stezku o ceny. Ta je současně dovede ke kádi se „zlatými“ rybkami v Tropickém pavilonu. Velice oblíbená hra a soutěž, kdy se samozřejmě nechytá živá rybka, ale její maketa, může úspěšnému „rybáři“ přinést při troše štěstí i několik dárků,“ láká do zoo tiskový mluvčí Martin Vobruba.

Kolem 13. hodiny přivítají u hlavní pokladny v ulici Pod Vinicemi představitelé města a zoologické a botanické zahrady symbolicky posledního návštěvníka roku 2022. Popřát mu přijde i alegorický právě končící rok. Pokladny zoo se na Silvestra uzavřou v 15 hodin, o hodinu později se zavřou brány celého areálu.

Silvestr 2022 a Nový rok 2023 v Plzni a okolí. Kam vyrazit?

„Do plzeňské zoologické zahrady se rozhodně vyplatí zavítat rovněž 1. ledna. Vstupenka s tímto datem je současně slevovým bonusem umožňujícím další jednu návštěvu zahrady se slevou,“ doplňuje Vobruba.

Až do Třech králů je po setmění zoologická a botanická zahrada slavnostně osvětlená a statek Lüftnerka zdobí vyřezávaný betlém.

Zdroj: Zoo Plzeň

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 


O Autorovi:

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.


Lucie Čechová

Plzeňačka, která se aktivnímu psaní věnuje od roku 2017, je hybnou silou několika magazínů. Myslí především na čtenáře a aktuální témata zpracovává do jednoduché a čtivé formy.

Tipy z kalendáře akcí: