Vizuál k akci.

Charitativní akce Velikonoce dětem na náměstí Republiky vyvrcholí vystoupením Extra bandu

V rámci Velikonočních trhů na náměstí Republiky v Plzni se uskuteční velký program s názvem Velikonoce dětem na podporu projektu Díky dětem. Během celého odpoledne, které bude moderovat Petr Batěk, se představí Akordeonový soubor ZUŠ Chválenická, kapela Na skok, Culinka a tancohrátky dětem a Broučci Band. Po celé odpoledne budou probíhat tvůrčí dílny s Plzeňskou krajskou radou dětí a mládeže, focení s velikonočním zajíčkem. Vrcholem programu bude vystoupení skupiny Extra band.

Uspořádat Velikonoce dětem na podporu Díky dětem se rozhodl plzeňský kameraman Michal Anděl ve spolupráci s provozovatelem trhů firmou PROSTR SERVIS s.r.o. „Po celý loňský rok jsem provázel projekt Díky dětem svými videoreportážemi a přirostl mi k srdci. Je to skvělá myšlenka, která podporuje dobrý nápad pomoci dětí dětem, a věřím, že stojí za to, aby o ní vědělo co nejvíce lidí. Jsem rád, že stejný názor mají také provozovatelé trhů a také vystupující. Všichni účinkující vystoupí bez nároku na honorář,“ říká Michal Anděl.

„V současné chvíli je na transparentním účtu projektu 69.362,- Kč. V rámci Velikonoce dětem budou moci návštěvníci přispět do oficiální kasičky a podpořit tak projekty roku 2019. Na co konkrétně budou prostředky letošní sbírky využity, zveřejníme právě během úterního odpoledne,“ říká Alena Kozáková z Nadace 700 let města Plzně, která je garantem sbírky.

Program:
14:00 – 14:40 – Akordeonový soubor Chválenická Plzeň, ZUŠ Chválenická Plzeň
15:00 – 15:10 BROUČCI BAND – 5. MŠ Zelenohorská
15:15 – 15:45 Culinka a tancohrátky pro děti
16:00 – 16:30 Kapela Na skok – Středisko Volného Času Radovánek
16:45 – 18:00 Extra Band
14:00 až 18:00 tvůrčí dílny Plzeňská krajská rada dětí a mládeže
14:00 až 18:00 velikonoční zajíček Zajda Ajda se kterým se můžete vyfotit!

Velikonoce dětem

Úterý 16. dubna 2019 14:00 – 18:00
náměstí Republiky v Plzni


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: