Foto: Divadlo PLUTO

Divadlo PLUTO ukončuje sezónu. Některá představení odehraje v náhradním termínu na podzim

Plzeňské divadlo PLUTO je nuceno na základě opatření stanovených vládou ukončit divadelní sezonu 2019/2020. Vybraná představení, která neproběhla v řádném termínu, bude divadlo nahrazovat na podzim. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

„Vzhledem k naší momentálně nelehké situaci budeme rádi, když v co největší možné míře nebudete trvat na vrácení peněz za zrušená představení, ale jakmile to bude možné, vyberete si z aktuálního programu jiný termín, ve kterém navštívíte naše divadlo. Divadlo PLUTO je existenčně závislé především na penězích vybraných ze vstupenek zakoupených Vámi, diváky,“ vyzývá divadlo.

Vstupenky zakoupené on-line přes portál Plzeňská vstupenka, budou u zrušených představení stornovány automaticky a platba se vrátí na účet, ze kterého přišla. Vstupenky zakoupené v kamenné prodejně Plzeňské vstupenky je možné vrátit v místě jejich nákupu.

Vybraná představení bude Divadlo PLUTO nahrazovat na podzim tohoto roku. Náhradní termíny budou postupně zveřejňovány. Na ostatní představení, která nejsou na seznamu „nahrazovaných“ (viz níže), bude možné vstupenky vyměnit za jiné vámi zvolené představení (vyjma premiér a silvestrovských představení).

Divadlo PLUTO plně nahradí tato představení, která se měla konat v uvedených termínech:

11. 3. Vraždy a něžnosti
15. 3. Pletky Straussovy operetky
16. 3. Splašené nůžky
18. 3. Slaměný klobouk
22. 3. Šílený prachy
23. 3. Švejkyády
25. 3. Každý má svého Leona
29. 3. Letem světem s kabaretem
30. 3. Splašené nůžky
15. 4. Beseda se Zdeňkem Troškou
20. 4. Kalba manželů šílených


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: