Foto: JimAK_Photo / Shutterstock.com

Dopřejte svému vozu kvalitní autokoberce na míru

Ať už máte zašpiněné boty od bláta nebo potřebujete převést materiál v kufru vašeho vozu, vždy se vám budou hodit autokoberce na míru, které zabrání poškození a znečištění interiéru vozidla. Na tomto vybavení se rozhodně nevyplatí šetřit, protože váš ušetří zbytečné ztrátě času s případným čištěním automobilu. 

Autokoberce zabraňují znečištění interiéru

Autokoberce jsou nedílnou součástí každého vozu, ať už chcete, nebo ne. Zbraňují znečištění interiéru, a proto jsou vhodné k celoročnímu použití. Přesto i tyto koberce můžete během roku měnit. V létě jsou vhodnější čalouněné koberce, které také lépe vypadají, v zimě vsaďte raději na ty gumové, co zadržují vodu uchycenou na podrážkách vašich bot. Specializovaní prodejci vám jsou schopni dodat autokoberce na míru přesně pro váš typ vozidla.

Autokoberce patří i do kufru

Už dávno je pryč doba, kdy se koberce dávaly pouze pod nohy v přední části vozu. Tento výrobek rozhodně oceníte také v kufru. Pokud v něm převážíte například materiál z hobby marketu, potraviny nebo máte domácí mazlíčky, neměl by koberec chybět ani v tomto prostoru. Jedná se o takzvanou gumovou vaničku, která má vyvýšené okraje a zachytí veškeré nečistoty. Dá se snadno vytáhnout a vyčistit.

Výhody autokoberců

Autokoberce na míru se pyšní unikátní vlastností. Jsou přesně tvarované na model auta, jaký máte. Například koberce Passat mají také vyvýšený okraj o jeden centimetr, který zabraňuje přetečení vody na čalounění vozidla. Koberce však mají i jiné skvělé vlastnosti: 

  • vyztuženou část v oblasti pedálů, aby se koberec rychle nezničil,
  • protiskluzovou úpravu,
  • mřížkovaný design, pro lepší udržení nečistot na koberci.

Autokoberce na míru jsou rozhodně lepší než obyčejné univerzální. Ty vám nezaručí takový komfort a ochranu čalounění.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: