Foto: Dřevoškrt

Zavedená rodinná firma z Domažlic vám připraví originální nábytek na míru

Domažlická společnost Dřevoškrt nabízí široké portfolio služeb, které zaujmou především zákazníky vybavující svoji domácnost. Zabývá se totiž dřevoprodejem, zakázkovou výrobou nábytku včetně vestavěných skříní, podlah, dveří a kuchyňských linek. Rodinná firma, která letos slaví již 30 let na trhu, tak osloví každého, kdo hledá originalitu a má vlastní specifická přání.

Originální nábytek či vestavěné skříně na míru od zkušených truhlářů

Máte neobvyklé přání, potřebujete atypické řešení nebo jen poptáváte nábytek na míru, který by perfektně padl do vašeho interiéru? S firmou Dřevoškrt sídlící v západočeských Domažlicích jistě najdete společnou řeč. Zkušení truhláři zde v moderně vybavené dílně připraví na míru i složitější zakázky, nebojí se originality a rádi vyslyší vaše přání na jakýkoliv nábytek z lamina.

Jejich specialitou jsou vestavěné skříně, které jsou z hlediska moderní koncepce interiéru praktické a prostorné. Místnosti, chodby či předsíně opticky zvětšují, přičemž dokáží pojmout větší množství věcí než klasický nábytek ze sériové výroby. Na takové skříně lze volit dekor dřeva dle libosti, ale samozřejmostí jsou i různé barevné odstíny. Individualizovat si můžete i madla či systém otevírání, případně lze řešit čelní část formou zrcadla, což je velice praktické, je-li vestavěná skříň na míru umístěna v ložnici. Součástí služeb Dřevoškrtu je pak i montáž na místě. To se samozřejmě týká veškerého nábytku na míru.

Kuchyně jako z pohádky? Není problém

V Domažlicích si ale poradí i s kuchyňskými linkami. Kuchyně na míru bývá často velkou výzvou. Návrh musí ladit s prostorem, ale i s potřebami moderní domácnosti. V úvahu je třeba brát dostatek prostoru pro práci i pro nádobí a spotřebiče. Ty musí být vhodně umístěny tak, abyste nemuseli při přípravě pokrmů dělat zbytečné kroky či pohyby. Důležité je také myslet na vhodný materiál a design linky.

Plánujete-li novou kuchyni na míru, obraťte se na zkušenou firmu. V Domažlicích mají dlouholeté zkušenosti se všemi typy kuchyní od těch nejmenších v malých bytech až po ty největší ve vilách. Nebojí se atypických prostorů ani netradičních řešení. Záleží jen na vašich přáních a představách o dokonalé kuchyni. Součástí nabídky kuchyní od firmy Dřevoškrt je i finální montáž včetně umístění a připojení spotřebičů.


Tipy z kalendáře akcí: