Ilustrační foto. Zdroj: Uzlík, z.s.

Festival rodiny v DEPO2015 láká na pestrý program

Jak jinak oslavit den rodiny, než na Festivalu rodiny v neděli 15. května v DEPO2015.

Na návštěvníky čeká v čase od 10:00 do 18:00 pestrý program. Na prvním ročníku festivalu věnovaného rodině si každý najde to své. Nádvoří DEPO2015 naplní výrobky českých tvůrců, integrační záchranný systém, ekologický zábavný program, skákací hrad, foodtracky a hudebníci jako Tabasker, Pilsen Voice a další. V autobusové hale si děti i rodiče mohou odpočinout v relax zóně s dětským koutkem, obejít organizace pomáhající rodině, které mají připravený zábavný program. Dále je v plánu divadlo, trh s českými výrobky a v ateliéru se návštěvníci mohou dozvědět nové informace na přednáškách.

Pozvání přijali velmi zajímaví hosté, jako výživová poradkyně M. Slimáková, dětská lékařka P. Koželuhová, blogerka Máma na cestách a další. V tržnici DEPO2015 si můžete prohlédnout výstavu fotek rodinného centra Uzlík, z.s., který celou akci pořádá.

„Na Festival se velmi těšíme. Myšlenku v hlavě nosíme už tři roky, ale covidová doba nám nepřála. Cílem festivalu je podpořit hodnotu rodiny a ukázat rodičům, že na to nejsou sami. Věříme, že si návštěvníci nenechají tuto rozmanitou akci ujít a na všechny se moc těšíme,” uvedla jedna z organizátorek Jana Lenk.

Vstupenky na festival je možné zakoupit předem na portálu goout.cz. Více informací najdete v události na Facebooku.

Uzlík, z.s. je komunitní rodinné centrum, které pořádá pravidelné i jednorázové akce pro rodiče a děti. Hlavním cílem je tolerance k rozdílným přístupům ve výchově a řídí se heslem: “Je jedno jak, hlavně s láskou…”.
Zdroj: Spolek Uzlík, z.s.

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: