Zelená Hora. Foto: Nepomuk.cz

Filmová expozice Černí baroni zve na rybí hody i na koncerty

Filmová expozice Černí baroni láká návštěvníky na zámek Zelená Hora již od začátku léta. Do konce prázdnin se ještě můžete těšit na několik akcí spojených s kultovní československou komedií, která se na zámku natáčela počátkem devadesátých let.

Již tuto sobotu 22. srpna jsou nachystány „Černobaronské rybí hody“. Akce startuje již v 10 hodin dopoledne a těšit se můžete na opravdové speciality rybí kuchyně. K poslechu a tanci bude hrát country&folk kapela Z vršku z Blatné.

Dalším důvodem, proč ještě v srpnu navštívit Zelenou Horu, je koncert české kapely Czech Floyd. Jak už název napovídá, jde o tribute band hrající hudbu legendárních Pink Floyd. Koncert proběhne v sobotu 29. srpna od 20 hodin. O den později, v neděli 30. srpna od 17 hodin, zahraje populární Extra Band revival a Radek Zíka. Na oba koncerty je možné přijít s páskou na ruce ze vstupného na filmovou expozici.

Filmovou expozici Černí baroni, která Zelenou Horu vrací v čase do dob kultovní komedie, můžete shlédnout do konce srpna každý pátek až neděli. Celý areál zámku je autentický tak, jak jej zná filmový divák. Nechybí slavní socialističtí vepři ani budovatelská hesla.

V září pak bude otevřeno o sobotách, dále v neděli 27. září a ke slavnostnímu zakončení expozice dojde během státního svátku v pondělí 28. září.

O filmové expozici Černí baroni jsme více psali v tomto článku. Veškeré další informace a aktuálním programu naleznete na www.cernibaroni.cz.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: