GLS depo v Plzni. Foto: GLS

GLS se připravuje na Vánoce. Nové depo v Plzni odbaví více balíků a nabídne 20 nových pracovních míst

Mezinárodní balíkový přepravce GLS posiluje před hlavní sezónou svoji síť v Plzeňském kraji. Z toho důvodu přestěhoval provoz regionálního depa v Plzni do modernějších a větších prostor. Nové depo tak zvládne odbavit dvakrát více balíků než doposud a nabídne až 20 nových pracovních míst. Depo je v provozu od začátku října. Balíkový přepravce v Česku provozuje již 24 dep a připravuje otevření dalších. 

Během září se přestěhovalo depo v Plzni do nové, modernější a prostornější budovy. Původní budova, která sloužila jako depo dlouhých 13 let, již kapacitně nestačila. Proto se společnost GLS rozhodla nejen přestěhovat své depo do jiných prostor, ale investovala i do nové dopravníkové technologie, která snížila pracnost a zkrátila čas potřebný ke zpracování zásilek. Depo nyní zvládne odbavit minimálně dvojnásobné množství balíků. „Společnost GLS v České republice reaguje na neustále rostoucí poptávku po spolehlivé balíkové přepravě. Plzeň je jednou z lokalit, kde GLS letos do posílení kapacity a modernizace provozu investovala. V nastávající vánoční sezóně, která je letos silně ovlivněna pandemií COVID, očekáváme až dvojnásobek přepravovaných zásilek ve srovnání s rokem 2019,“ komentuje přestěhování depa Pavel Včela, ředitel GLS Česká republika. 

Nové depo v Plzni také nabídne nová pracovní místa v regionu pro kurýry. „Všechny volné pozice jsou uveřejněné na našich webových stránkách, kde naleznete i kontakt, na který mohou zájemci zasílat své životopisy,” doplňuje Pavel Včela.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: