Foto: Majster regál

I váš sklad si zaslouží moderní paletové regály

Pořádek v jakémkoli skladu nebo dílně není pro mnohé z nás bohužel samozřejmostí. Důkazem jsou mnohé provozy, kde to často vypadá doslova jako po výbuchu. Přitom stačí málo. Nakoupit optimální skladovací vybavení. Zapomeňte na nějaké skříně nebo něco podobného. Mnohem více se vyplatí pořízení elegantních regálů do skladu. Vynikající jsou především nejnovější paletové regály. Co před jejich pořízení všechno promyslet? Aspektů je hodně. 

Kvalitní materiál jako základ regalů

V první řadě se soustřeďte na materiál, z něhož je regálový systém vyroben. Optimální volbou je kombinace vysoce pevného kovu a taktéž kvalitní dřevotřísky. Paletové regály musí jednoznačně něco vydržet. Zacházení s nimi nebývá často v rukavičkách, navíc musí unést skutečně těžké předměty. Ideální volbou je regálový systém, který má nosnost pohybující se okolo 1000 kg na jednu úroveň regálu. Hodí se jak ve skladech, tak i ve výrobě mnohých firem. Vynikající je také v továrnách a průmyslových zónách. 

Vzhledově ani funkčně nezklame

Když půjde obchodní partner do skladu konkrétního výrobce a uvidí jeho výrobky vyrovnané v elegantních regálech, udělá to na něj velký dojem. Moderní regálové sestavy jsou typické především elegantním barevným provedením se vším všudy. Volit je možné hned z několika různých odstínů dle požadavků. Prášková barva leccos vydrží, a to i manipulaci s materiálem, který je ostřejší a těžší.

Jednoduchá montáž

Určitě při výběru paletového regálu berte v potaz také jednoduchost a rychlost celého složení systému. Potřebovat budete určitě pomoc alespoň dvou lidí. Regály jsou větší a jeden člověk si se složením jen tak neporadí. Tradičně je zapotřebí vidlicový klíč M8 a pochopitelně ochranné rukavice. Přece jenom je bezpečnost práce na prvním místě.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: