Vizuál k akci.

Meduzik Night opět představí talentované umělce

Plzeňská zpěvačka Mirka Novak vás společně s Jazzem Bez Hranic zve na unikátní hudební událost nesoucí název ‚Meduzik Night‚. „Medúza“ je projekt určený pro talentované, avšak zatím neobjevené hudebníky, kteří se večer 30. října setkají společně na jednom pódiu v Anděl Music Baru v Plzni.

Každý z vystupujících má prostor 15 – 20 minut, během kterého představí svoji tvorbu, která není nijak žánrově vymezena a hudebník má absolutní volnost. Večer tak bude stylově pestrý, plný zajímavých hostů a nových tváří. Na závěr je naplánována open jam session, ke které se může připojit úplně každý! Projekt ‚Meduzik Night‚ volně navazuje na pravidelné jazzové jamy, které fungovaly několik let pod záštitou Jazz & Beyond. Od letoška se koná ve spolupráci s organizací Jazz Bez Hranic.

Pořadatelka akce Mirka Novak nám prozradila, jak „Medúza“ vznikla. Zpočátku se jednalo spíše o setkání spřátelených hudebníků, kteří se v Andělu sešli a společně si „zajamovali“. Z takových setkání se rekrutovala koncepce, která dává šanci nadějným neobjeveným hudebníkům. „Chci dělat něco, co má smysl. Chci dávat příležitost druhým lidem, protože sama vím, jaké to je, když potřebujete nakopnout. Chci takto motivovat a zapálit lidi pro tvorbu“, říká pořadatelka.

Přijďte 30. října podpořit nové talenty a plzeňskou hudební scénu na Meduzik Night do Anděla v Bezručovce.

Meduzik Night Vol. 6
30. října 2018
Anděl Music Bar, Bezručova 5, Plzeň


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru