Mikuláš, Vánoce a konec roku v ZOO Plzeň

Mikuláš již obešel všechny děti v úterý 5. prosince, ale jeho putování pokračuje. V sobotu 9. prosince přijde v 15 hodin do Zoologické a botanické zahrady města Plzně, kde bude velké čertovské odpoledne! Kromě mikulášské nadílky na statku Lüftnerka, kdy každé dítě dostane za básničku nebo písničku dárek, dojde také na tradiční ukládání medvědů k zimnímu spánku.

O týden později v sobotu 16. prosince v 15 hodin bude k vidění na Lüftnerce živý Betlém v podání žáků a přátel ZUŠ Dobřany. Vše se koná za nezměněné mimosezónní vstupné.

V zoo bude otevřeno i na Štědrý den a jako každý rok se bude chytat zlatá rybka, která umí splnit mnoho dětských snů. Dále bude připravena naučná stezka pro děti a kolem poledne se oslaví Štědrý den u šimpanzů. Pro ostatní zvířátka se připraví pod vánočním stromkem jesličky na pamlsky od návštěvníků. Poslední den roku 2017 se také bude chytat zlatá rybka a stejně tak bude připravena naučná stezka. Zakončením silvestrovského programu bude symbolické uvítání posledního návštěvníka roku.

Více na www.zooplzen.cz.

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz

 
Přidat na Seznam.cz