Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Mikuláš, Vánoce a konec roku v ZOO Plzeň

Mikuláš již obešel všechny děti v úterý 5. prosince, ale jeho putování pokračuje. V sobotu 9. prosince přijde v 15 hodin do Zoologické a botanické zahrady města Plzně, kde bude velké čertovské odpoledne! Kromě mikulášské nadílky na statku Lüftnerka, kdy každé dítě dostane za básničku nebo písničku dárek, dojde také na tradiční ukládání medvědů k zimnímu spánku.

O týden později v sobotu 16. prosince v 15 hodin bude k vidění na Lüftnerce živý Betlém v podání žáků a přátel ZUŠ Dobřany. Vše se koná za nezměněné mimosezónní vstupné.

V zoo bude otevřeno i na Štědrý den a jako každý rok se bude chytat zlatá rybka, která umí splnit mnoho dětských snů. Dále bude připravena naučná stezka pro děti a kolem poledne se oslaví Štědrý den u šimpanzů. Pro ostatní zvířátka se připraví pod vánočním stromkem jesličky na pamlsky od návštěvníků. Poslední den roku 2017 se také bude chytat zlatá rybka a stejně tak bude připravena naučná stezka. Zakončením silvestrovského programu bude symbolické uvítání posledního návštěvníka roku.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: