Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

(Některé) online seznamky fungují velmi dobře. Ale jak najít tu správnou?

Seznámení přes internet preferuje stále více lidí. Důvody jsou prosté – online seznamky umožňují rychlé a komfortní hledání partnera na základě předem definovaných kritérií. Něco takového je v reálném světě nemožné. Problém je v tom, že ačkoliv jsou si portály podobné jako vejce vejci, ve skutečně se mohou výrazně lišit. A zatímco některé fungují na výbornou, jiné z osamělých lidí ždímají peníze za nic. Proto, bez ohledu na to zda vám jde o osudovou lásku, nebo povyražení na jednu noc, byste měli výběr seznamky důkladně zvážit a vzít v potaz následující informace.

Jak vybrat nejlepší seznamku?

Hledat fungující seznamku je jako hledat nejvýhodnější hypotéku. Cesta je poněkud trnitá, ale vyplatí se ji absolvovat. V prvé řadě se budete muset rozhodnout mezi registrací zdarma na některé z bezplatných seznamek a seznamkami, které mají členství zpoplatněno.

Oba druhy portálů mají specifické výhody i negativa. Na bezplatných seznamkách natrefíte na mnohem více uživatelů. Na placených jsou uživatelské základny menší, ale na druhou stranu i mnohem méně falešných profilů. Obecně platí, že lidí, kteří jsou za registraci na seznamce ochotni zaplatit až několik tisíc korun za rok, to se seznamováním myslí vážněji.

Vzhledem k velkému množství seznamek je velmi nepravděpodobné, že budete mít chuť a čas zkoušet všechny. Zaměřte se proto na prověřené seznamky, které fungují a vyberte si některou z nich.

Jak vyplnit profil a zvýšit šanci na úspěšné seznámení?

Alfou a omegou úspěchu je profilová fotografie. Dejte si na ní záležet a vyberte snímek, který se vám povedl a zároveň není na hony vzdálený od reality (tzn. pozor na filtry a podobná vylepšení). Informace o své osobě vyplňte pravdivě – to samé přece čekáte i od ostatních. Navíc se vyhnete trapným situacím, kdy si na schůzce vyslechnete, že působíte úplně jinak než přes internet.

Nejdůležitější rada na závěr, ačkoliv nesouvisí s výběrem seznamky, ale s bezpečností. Nikdy ostatním neprozrazujte kontaktní informace a první schůzku vždy uspořádejte na veřejném místě.

Spoustu praktických tipů  a informace o nejlépe hodnocených seznamkách najdete na https://www.topseznamky.cz/.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: