Foto: Archiv Plzenoviny.cz

Nemáte dost peněz na vysněnou dovolenou? Máme pro vás řešení!

Každý z vás jistě touží po dovolené v nějaké exotické destinaci. Alespoň jednou v životě by se každý rád podíval například do Paříže anebo dokonce na slunnou Sicílii. Taková dovolená ovšem nestojí malé peníze, a proto si ji ne všichni mohou dovolit. Pokud ovšem využijete slevové kupony, můžete z pořizovací ceny takové dovolené nemalou část ušetřit.

Využijte cestovní kancelář FiroTour.cz

Cestovní kancelář FiroTour.cz je synonymem pro báječnou a příjemně strávenou dovolenou, kterou si můžete rezervovat online. Přáním celé společnosti ji převážně spokojenost zákazníků, podle čehož je také tvořena nabídka zájezdů. Na českém trhu působí již od roku 1990, čímž se řadí k nejstarším v naší zemi. Patří k akciovým společnostem a také k největším cestovním kancelářím v tuzemsku. O kvalitě a prestiži této společnosti svědčí i uživatelské reference, které jsou ve více než devadesáti procentech případů pozitivní.

Jaké slevy můžete využít?

V nabídce slevového portálu naleznete nejrůznější FiroTour akce a slevy. Mezi nejoblíbenější slevové nabídky patří Last Minute, která má neomezenou platnost. Klidně se tak můžete vydat například do Řecka, Portugalska, Egypta, Bulharska, Španělska nebo Turecka – a všude se slevou!

Další zajímavou nabídku tvoří sleva 13 procent do nejrůznějších zajímavých destinací. Cestovat můžete třeba do Paříže, Londýna anebo kouzelných a romantických Benátek, kde na vás dýchne neopakovatelná atmosféra. Zájezdy do těchto a dalších měst jsou nabízeny s výše zmíněnou slevou 13 procent, díky které se ihned stávají o něco dostupnější.

Kam se můžete vydat?

Na dovolenou se pochopitelně můžete vydat prakticky kamkoliv. Ať už preferujete Bulharsko, Chorvatsko nebo Itálii, ve všech těchto destinacích zažijete nezapomenutelnou dovolenou. Poslední dobou začíná být opět velice oblíbená Itálie a zejména benátská riviéra. Většina hotelů v této oblasti se nachází blízko moře, což je skvělým turistickým lákadlem.

Dobře vybavené hotové pokoje se skládají z obývací místnosti a ložnice. Některé apartmány dokonce disponují předzahrádkou, terasou nebo dokonce balkonem. Pokud budete mít štěstí, tak ze svých oken budete sledovat romantické západy slunce nad mořskou hladinou. Jestliže by vás omrzelo koupání v moři, pak můžete využít hotelové bazény.

Nemusíte jet pouze na dovolenou

S cestovní kanceláří se však nemusíte vydat pouze na dovolenou, ale také na poznávací zájezd. Mezi nejoblíbenější nabídky patří Grand tour Švýcarskem, která zahrnuje nezapomenutelný zážitek v zemi helvétského kříže. Malou nevýhodou je fakt, že si většinu vstupů na památky budete muset platit sami. Na stránkách cestovní kanceláře se dozvíte podrobný rozpis a přehled celého zájezdu. Po celém Švýcarsku však navštívíte ty nejznámější a nejnavštěvovanější pamětihodnosti, mezi které se určitě řadí Mount Blanc nebo města Lausanne a Ženeva.

Jestliže chcete vyrazit na poznávací zájezd nebo exotickou dovolenou, nemusíte mít našetřené miliony. Se slevovými kupony se můžete vydat prakticky kamkoliv za rozumnou cenu.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: