Zdroj obrázku: Jakub Gruchot / Shutterstock.com

Nízké náklady na skladování bez rizika poškození zboží? Skladové stany jsou zárukou spolehlivosti

Potřebujete někde uchovat zboží, ale nemáte k dispozici žádné prostory a na postavení skladu nemáte dostatek času? Trn z paty vám mohou vytrhnout skladové stany. Co byste o nich měli vědět a k čemu všemu je můžete využít?

Náklady na skladování snížíte na minimum

Kromě toho, že k postavení skladového stanu nepotřebujete stavební povolení, jeho postavení vám ušetří opravdu spoustu času. A to se ani nebavíme o nákladech, které vám skladové stany ušetří.

Spolehlivé, pevné a odolné

Nemáte ve skladové stany důvěru? Obavy rozhodně nejsou na místě. Skladové stany jsou totiž skutečně spolehlivé, mají pevnou konstrukci a většina z nich se dá využít pro celoroční použití. Díky použití odolných materiálů se nemusíte bát poškození zboží. Plachty jsou odolné vůči UV záření a také jsou vodotěsné. Vše, co do nich schováte, tak bude v naprostém bezpečí.

Nejenom uskladnění zboží

Protože na plachtové stany se dá doopravdy spolehnout, jsou hojně využívány nejenom jako sklady pro uchování zboží, ale také mohou nahradit garáž, posloužit jako zastřešení venkovního bazénu anebo třeba i stavby. Řadu modelů a provedení najdete na stránkách Tatrastany.cz, kde vás příjemně překvapí také jejich příznivé ceny. Přestaňte hledat prostory k uskladnění a novou garáž, ale místo toho si tyto prostory vytvořte sami a za zlomek ceny, jež byste zaplatili za klasickou stavbu.

Potřebujete nutně uskladnit zboží? Chcete narychlo zastřešit svůj venkovní bazén anebo snad hledáte garáž, kam můžete zaparkovat svůj automobil a motorku? Ve všech případech vám pomohou skladové stany. Vyrábějí se z kvalitních materiálů, mají pevnou konstrukci a plachty jsou odolné vůči UV záření a také jsou vodotěsné. To vše za velmi příznivou cenu. Tak na co ještě čekáte?


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: