Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Novoroční golfový odpal 2018

Chcete strávit silvestrovské odpoledne originálně? V tom případě vás zveme do PilsnerGolf Resortu Hořehledy na novoroční odpal. Tato loni založená tradice proběhne na Silvestra ve 13 hodin na terase rodinného domku Kopčákovic vedle 7. jamky.

Každý z účastníků bude mít 5 odpalů z rohožky umístěné na terase. Každý míček, který úspěšně umístí na 7. green, bude moci použít ve finále (každý hráč může mít tak ve finále max. 5 pokusů). Finálové kolo se hraje už jako tradiční Nearest to pin, hráč s míčkem nejblíže jamce (nebo v ní) se stává vítězem.

Vyzkoušet své golfové dovednosti může přijít kdokoli s chutí pobýt s přáteli a známými, ať už golfista, negolfista, junior nebo babička. Setkání bude pojato jako drobné soutěžení spojené s povídáním o golfu, uplynulé i budoucí sezóně a o čemkoli dalším. Připraven bude oheň, buřty k opečení, čaj i něco ostřejšího.

Chcete-li se zúčastnit, napište na [email protected] nebo se ozvěte na telefon 775 012 892. A když vezmete třeba zbytky cukroví, určitě si na něm všichni společně pochutnáte.

Shrnutí:
Novoroční odpal
PilsnerGolf Resort Hořehledy, Hořehledy 35, Spálené Poříčí 335 61
Terasa rodinného domku Kopčákovic vedle 7. jamky.
31.12.2017 ve 13:00
www.golf-horehledy.cz


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz


Tipy z kalendáře akcí:

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru