Novoroční golfový odpal 2018

Chcete strávit silvestrovské odpoledne originálně? V tom případě vás zveme do PilsnerGolf Resortu Hořehledy na novoroční odpal. Tato loni založená tradice proběhne na Silvestra ve 13 hodin na terase rodinného domku Kopčákovic vedle 7. jamky.

silvestrovský odpalKaždý z účastníků bude mít 5 odpalů z rohožky umístěné na terase. Každý míček, který úspěšně umístí na 7. green, bude moci použít ve finále (každý hráč může mít tak ve finále max. 5 pokusů). Finálové kolo se hraje už jako tradiční Nearest to pin, hráč s míčkem nejblíže jamce (nebo v ní) se stává vítězem.

Vyzkoušet své golfové dovednosti může přijít kdokoli s chutí pobýt s přáteli a známými, ať už golfista, negolfista, junior nebo babička. Setkání bude pojato jako drobné soutěžení spojené s povídáním o golfu, uplynulé i budoucí sezóně a o čemkoli dalším. Připraven bude oheň, buřty k opečení, čaj i něco ostřejšího.

Chcete-li se zúčastnit, napište na mkopcak@golf-horehledy.cz nebo se ozvěte na telefon 775 012 892. A když vezmete třeba zbytky cukroví, určitě si na něm všichni společně pochutnáte.

Shrnutí:
Novoroční odpal
PilsnerGolf Resort Hořehledy, Hořehledy 35, Spálené Poříčí 335 61
Terasa rodinného domku Kopčákovic vedle 7. jamky.
31.12.2017 ve 13:00
www.golf-horehledy.czSdílejte článek:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 

Sdílejte článek:
Přidat na Seznam.cz