Plzeň. Foto: Pixabay

O nové byty v Plzni je velký zájem

Chcete si najít nové bydlení bez starostí v Plzni? Dnes je to jednodušší než kdy dřív. Nabídka bytů v Plzni se rozšířila o krásné novostavby bytů, díky projektu realitní kanceláře Pubec. Podívejme se na něj podrobněji.

Dispozice nových bytů v Plzni

V Plzni na Borech si můžete vybrat z nabídky nových bytů různých dispozic a velikostí. Společnost Pubec nabízí byt pro jednoho nebo dva lidi v dispozici 1+kk, další hezké byty přiměřených velikostí 2+kk a 3+kk a také větší byt pro vícečlennou rodinu 4+kk.

Ke každému bytu je pak k dispozici balkon, předzahrádka nebo terasa. Každá novostavba bytu bude mít také  sklep a parkovací místo, které je nutné dokoupit. 

Všechny byty jsou součástí nově budovaného bytového domu. Jeho výstavba byla zahájena v květnu roku 2019.  Dokončení těchto bytů se pak plánuje na přelom roku 2020 a 2021. Zakoupit byt si však můžete již dnes, aby vám vaše vysněné bydlení neuniklo. 

Lukrativní lokalita

Novostavby bytů najdete v Plzni na Borech. Jedná se o lukrativní lokalitu v Plzni v blízkosti areálu Západočeské univerzity. V nejbližší blízkosti od bydlení se nachází pekárna, kavárna a nákupní centrum. I další občanská vybavenost se nachází jen několik kroků od bydlení. Kam nelze dojít pěšky, tam vás zaveze tramvaj, jejíž zastávku najdete také v přímé blízkosti domova.

Vyrazit odtud také můžete do přírody nebo se věnovat volnočasovým aktivitám. Nabízí se vám fitness, místnost na jógu nebo půjčovna kol.

Developerský projekt Unicity Plzeň

Nové možnosti bydlení v Plzni vznikly díky developerskému projektu Unicity Plzeň, prodávajícím je pak realitní kancelář Pubec. Unikátní projekt společnosti Pubec zajistí moderní byty bez dalších starostí několika rodinám v Plzni. Budete jednou z nich?

Stejně tak je projekt Unicity Plzeň velmi atraktivní i v případě dlouhodobého pronájmu bytů. Díky blízkosti univerzity a celé řady velkých nadnárodních firem tak určitě nemusíte mít o nájemníky nouzi. Byty k pronájmu jsou stabilní investicí. Zvlášť pokud máte po ruce profesionály v oboru, kteří vám ohledně investice do nemovitostí poradí a zajistí vše kolem bytu k pronájmu. 

Nepromarněte příležitost bydlet v novém

Příležitost bydlet ve vlastní novém bytě nemusí být každý den, nepromarněte ji a sledujte stránky společnosti Pubec, kde můžete kontaktovat realitního makléře a domluvit se na podrobnostech.

Realitní makléř vám pomůže vyřešit bydlení i v případě, že vlastníte starší byt, který byste rádi prodali, za účelem přestěhování se do nového. Zkonzultuje s vámi vaše možnosti a nabídne váš stávající dům, byt nebo i jinou nemovitost profesionálním způsobem. Zajistí prodej vaší nemovitosti od A až po Z. 

Nebojte se, o střechu nad hlavou nepřijdete. Pokud prodejem bydlení chcete financovat koupi nového bytu z developerského projektu Unicity, váš prodej a koupě nemovitosti se propojí tak, aby jste ze starého stěhovali rovnou do nového. Stačí kontaktovat realitní kancelář Pubec a domluvit další podrobnosti. 


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: