Vizuál k akci.

OC Plzeň na Rokycanské zve na dobrodružné hry i charitu

Obchodní centrum Plzeň  nabízí v říjnu dobrodružství i charitu. Za dobrodružstvím do „obchoďáku“? V Plzni na Rokycanské na vás čekají nové únikové hry i možnost pomoci.

Letos již pošesté Obchodní centrum Plzeň na Rokycanské připomíná, že říjen je měsícem podpory žen s rakovinou prsu. A to celosvětově. A stejně jako na jaře centrum připravilo tři zábavné únikové hry. Hlavním heslem akce je „Bav se, uč se a pomáhej“.

Akce, která v OC Plzeň probíhá od 13. září do 3. října, je svým způsobem jedinečná v několika ohledech. Nejenže nabízí stále více populární únikové hry zdarma, rovněž tím podporuje osvětu růžového října a s tím spojenou problematiku rakoviny prsu.

U příležitosti Měsíce v růžové letos budou mít návštěvníci hned několik možností, jak pomoci. Návštěvou únikovky a příspěvkem do kasičky při odchodu, nákupem čerstvých hub a některých květin v hypermarketu Tesco po celé ČR anebo nákupem nějakého výrobku, který vyrobily pacientky a které prodává Mamma HELP na různých akcích po celé ČR.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: