Foto: Empikfoto

Osobní dárky jsou tím pravým, co na Vánoce potěší celou rodinu

Stále ještě hledáte vhodný vánoční dárek? Pak pro vás máme jeden tip, a tím je Empikfoto. Právě zde najdete dárky pro celou rodinu a přátele. Byla by škoda, fotit si jen tak pro sebe, když můžete své fotografické úlovky zvěčnit na originální dárky. Nezapomeňte na to, že dárek do kterého vložíte část sebe, se stane nezapomenutelným na velmi dlouhou dobu.

Unikátní dárky na pár kliknutí

V Empikfoto je k dipozici vlastní fotografická laboratoř, a tak máte naprostou kontrolu nad výrobním procesem. Vyplňování šablon i tvorba vlastních návrhů je na stránkách empikfoto.cz jednoduchá a vše budete mít za pár minut hotové. Stačí si jen vybrat ten pravý vánoční dárek.

Fotokniha bude věrným společníkem pro celou vaši rodinu, až si budete chtít připomenout třeba zážitky z dovolené. Můžete si vybrat křídový nebo fotografický papír, typ obalu a také šablonu. Jednoduše tak vytvoříte unikátní dárek.

Pro fotokalendáře můžete využít několik předpřipravených šablon. Při výběru fotografií i grafických prvků máte naprostou svobodu. Vyberte si pozadí, rámečky nebo kliparty podle svého vkusu a potřeb. Fotokalendáře jsou tištěné nejnovější technologií na vysoce kvalitním papíře. V nabídce je také možnost přidání textového pole na fotografii, čímž můžete vytvořit opravdu vtipný originální dárek například pro rodiče. Fotokalendář poslouží nejen k připomenutí hezkých okamžiků, ale správně zvolené fotografie vás také upozorní na nadcházející události, jako jsou oslavy narozenin, výročí nebo jiné důležité dny v roce. Perfektní dárek pro babičku, která z něj bude mít radost celý další rok.

Na hrnečky je k dispozici několik desítek šablon a s automatickým doplňováním návrhů máte za pár minut hotovo. Rovněž si můžete vytvořit vlastní šablonu libovolným přemisťováním fotografie. V nabídce najdete hrnky v barvě bílé, s barevnými uchy a vnitřky nebo hrnky se lžičkami. Zajímavou volbou jsou hrnky, které mění svůj vzhled v závislosti na teplotě. Osobitý dárek vhodný například do kanceláře.

Fantazii se meze nekladou

Novinkou je puzzle s fotografií. Jak dobře si pamatujete všechny detaily na fotografii, si můžete zábavnou formou vyzkoušet s celou rodinou. Najděte ve svém archivu fotku, kde je ještě jako malá třeba vaše sestra a dejte jí puzzle rozložené. Určitě bude překvapená, kdo na ni po složení vykoukne.

Vybírat můžete také z různých plyšáků s možností potisku na trička. Vděčný dárek pro děti, které nebudou chtít dát plyšáka z ruky.

Půllitr s gravírováním dle vašeho přání určitě ocení jako dárek dědeček. Pivní sklenice zase bude perfektním vánočním dárkem pro bratra a ten se může hned po svátcích vydat na novoroční oslavy. S originálním rytým textem se stane králem všech večírků.

V Empikfoto mají mnohaleté zkušenosti, dbají na kvalitu a proto jim bez obav můžete svěřit svá přání a fotografie.

Vánoční dárky za super cenu

A na závěr ta nejlepší zpráva. V empikfoto.cz můžete až do konce roku 2019 nakoupit jakýkoliv výrobek se slevou 20 %. Stačí, když během objednávky v eshopu zadáte promokód „plzenoviny“.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: