Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Pohodlná móda pro pány? Tepláky dnes nejsou tabu ani jako stylovka

Jistě se shodneme na tom, že móda má mnoho podob. Vždy totiž záleží zejména na příležitosti, ke které se chceme obléknout. Pokud vyrazíte do společnosti, na společenskou akci, podléhá to často určitému dresscode. Zdaleka nejčastěji však potřebujeme pohodlné oblečení pro každý den, kdy se chceme cítit hlavně příjemně, ale zároveň to chce něco stylového a pěkného. Dnešní doba nás v tomto ohledu příliš nesvazuje, takže můžeme dát přednost opravdovému pohodlí, které je srovnatelné s oblečením na doma.

Tepláky jako základ šatníku

Tak jako základním svrškem je obyčejné tričko s krátkým rukávem, kterých máme v šatníku poměrně hodně, tak jedním ze základních prvků, co se týká kalhot, jsou jednoznačně tepláky. Tepláky ale rozhodně neslouží pouze k válení doma na pohovce. Dnes si můžete pořídit stylové a pohodlné pánské tepláky, ve kterých můžete vyrazit klidně do města na nákup, nebo třeba na procházku se psem či do fitka. Takové tepláky totiž dokáží nabídnout zajímavé designy a střihy, mnohé tepláky dokonce ani nevypadají na první pohled jako klasické tepláky, protože vás díky jejich propracovanému designu ani nenapadne, že se jedná o teplákovinu. Několik kousků ve vašem šatníku vám tak zajistí:

  • Pohodlné kalhoty pro každý den
  • Stylovku, se kterou můžete vyrazit prakticky všude

Rozhodně se neobávejte vzít si pěkné módní tepláky třeba do kina s přáteli, nebo večer do baru, nejedná se o žádný přešlap. V dnešní době si můžete vybírat z množství střihů, ať už vám sedí spíše volnější, nebo upnutější nohavice. Jako u každých kalhot, také u tepláků platí, že je dobré vybírat je podle typu vaší postavy.

Popusťte uzdu své fantazie

Chcete něco opravdu originálního? Potom je to jednoduché, zejména pokud máte tvůrčí nadání a dostatek kreativity. To se vám rozhodně bude hodit koupě teplákoviny metráž, protože si díky tomu můžete ozdobit své stávající tepláky nebo si dokonce ušít vlastní. Jak k tomu přistoupíte, to je už jen na vás!


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: