Foto. Roller Gang Plzeň

Pozvánka na ples tanečního studia Fit Dance Art

Sezóna plesů je v plném proudu. Již tento pátek 1. února se v plzeňském Parkhotelu uskuteční ples tanečního Studia Fit Dance Art.

Na akci budou debutovat děvčata z uskupení Roller Gang Plzeň (nábor září 2018). Uvidíte zpěvačku na kolečkových bruslích, která zazpívá originální píseň a bruslařky předvedou divákům další překvapení. Na programu je také pole dance vystoupení, silová gymnastika, orientální tanec, vystoupení vozíčkářů, poutavá show lektorů z Fit Dance Art a samozřejmě tombola.

„V Plzni se pokouším vrátit kolečkovému bruslení i jeho další podoby, než jen jízdu po okruhu. Začínala jsem ve 13 letech na inline bruslích v rampách a na překážkách, jako samouk. Pak jsem  pokračovala v disciplínách jako je freestyleslalom, krasobruslení, pár hokejových a rychlobruslařských tréninků a s koupí trekových bruslí jsem objevila disciplíny roller dance a roller derby. Abych mohlo výše uvedené logicky propojit, absolvovala jsem instruktorský kurz a na posloupnost výuky danou MŠMT, navazuji odpovídající prvky z vyjmenovaných disciplín.“ říká lektorka Marie Marešová, která zároveň stojí za projektem Roller Gang.

Vstupenky můžete zakoupit v recepci studia Fit Dance Art na nám. Republiky 28 v Plzni.

Ples studia Fit Dance Art
pátek 1. 2. 2019
Parkhotel Plzeň
U Borského parku 31


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: