Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Sociální klinika v Plzni slaví první narozeniny

Hned dvojí oslavy se chystají v plzeňské pobočce Sociální kliniky. Ta má totiž své první výročí, stejně jako Psychoterapeutické centrum Plzeň, ve kterém klinika našla zázemí. Sociální klinika v Plzni slouží zájemcům z celého Plzeňského kraje. Stará se o lidi, kteří nutně potřebují terapeutickou pomoc, nemohou čekat, až se uvolní místo u odborníka placeného zdravotní pojišťovnou, a na toho soukromého zase nemají dost peněz.

„Přicházejí k nám lidé, kteří se potýkají s nějakou vážnou životní krizí, ať už se jedná o rozpad rodiny, ztrátu zaměstnání, velké zadlužení nebo problémy ve vztazích. Pomáháme studentům, mladým rodinám, lidem ve středním věku i seniorům,“ říká koordinátorka pro Plzeňský kraj Barbora Sládeková, která stála u vzniku plzeňské pobočky Sociální kliniky.

První výročí se bude oslavovat v úterý 29. ledna od 17 hodin v prostorách Sociální kliniky v Palackého ulici č. 12. „Chceme pozvat odborníky, kolegy, klienty i případné zájemce na prohlídku našich prostor a něco dobrého k jídlu. Na setkání se dozvědí o naší práci a prostor bude i pro nápady nebo připomínky,“ těší se Barbora Sládeková.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: