Foto: Ski&Bike Špičák

V sobotu 8. července budou lektoři bikové školy na Špičáku dávat trenérské lekce jízdy na sjezdových kolech zdarma    

Jízdu v terénu na speciálu pro downhill si mohou zkusit nejen děti od 8 let, ale i všichni dospělí včetně úplných začátečníků.

Biková škola Gravity Academy dlouhodobě působící v Bikeparku Špičák připravila na sobotu 8. července akci pro děti, ale i rodičovský doprovod a další zájemce. Od 9 do 17 hodin si kdokoli (začátečníci i pokročilí) může trénovat jízdu na speciálním kole pro downhill za asistence zdejších lektorů. Za tyto lekce se nic neplatí.

„Naši lektoři z Gravity Academy budou k dispozici v nejsilnějším personálním složení a všech šest se bude v sobotu věnovat zájemcům při tréninku jízdy v horském terénu nebo downhillu. Kdo nebude mít svoje kolo a vybavení, tomu ho můžeme půjčit. Do vyčerpání naší kapacity také zdarma. Vyzkoušet si mohou třeba i jízdu přes cvičné překážky,“ říká Jan Kasík z Bikeparku Špičák.

Hlavní centrum akce bude u cvičného hřiště bikové školy, což je zhruba 200 metrů od hlavního parkoviště (P1). Pořadatelé jen prosí o trpělivost, kdyby v určitý čas byli všichni lektoři v permanenci. Budou se ale snažit vyhovět všem příchozím. Biková škola je aktuálně otevřena každý den až do 15. září, stejně jako celý areál Ski&Bike Špičák, včetně provozu lanovky k rozhledně.

Zdroj: Ski&Bike Špičák

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: