Foto: Uzlík z.s.

Spolek Uzlík zve na jubilejní desátý bleší trh

Návštěvníci areálu DEPO2015 zažijí již po desáté  pravou atmosféru blešího trhu. V neděli 16. října 2022 budete mít možnost pořídit si originální kousky do svého šatníku, hračky pro děti, sportovní potřeby a další zajímavosti za zlomek původní ceny.

Oblíbený blešák se uskuteční v čase 14:00 – 17:30. Vstupné je symbolických 20 Kč a výtěžek jde na podporu rodinného centra Uzlík, z.s. Akce má podobného ducha jako garážové prodeje, které jsou velmi populární v USA. Lidé si mohou pořídit třeba staré kolo nebo hračky pro děti, ale zároveň mají možnost potkat se se sousedy a seznámit se. Na stáncích se tak může kromě oblečení pro děti i dospělé objevit například výbava pro miminko, sportovní vybavení, hračky, vybavení pro turistiku, nádobí, nářadí, knihy atd. Novinkou je šťastná poslední hodinka, kdy prodejci budou prodávat své věci za polovinu ceny.

Nákup si návštěvníci mohou zpříjemnit občerstvením v místní kavárně. „Jsme rádi, že se Blešák Uzlíku těší velké oblibě. Nechceme organizovat další módní bazárek, těch je v Plzni dostatek. Cílem blešáku je poslat do světa věci, které se lidem už nehodí, ale někomu jinému by mohly ještě dobře posloužit. Věříme, že i v létě si návštěvníci nenechají blešák ujít,” uvedla jedna z organizátorek Lenka Trunečková.

Uzlík, z.s. je komunitní rodinné centrum, které pořádá pravidelné i jednorázové akce pro rodiče a děti. Hlavním cílem je tolerance k rozdílným přístupům ve výchově a řídí se heslem: “Je jedno jak, hlavně s láskou…”.

Zdroj: Uzlík z.s.

 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: