Foto: Stavebniny Libušín

Stavebniny Libušín Plzeň, rodinný podnik s dlouholetou tradicí

Když si v Plzni jedete pro stavebniny, většinou míříte do Libušína. A nebo stavební materiál míří z Libušína přímo k vám. Tak je tomu už od počátku šedesátých let minulého století.

Vaše stavba začíná na Libušíně

Na skladě ve Stavebninách Libušín je k dispozici dostatek stavebního materiálu jak pro drobné stavitele, tak pro firmy. Nedaleko konečné stanice tramvaje číslo 2 na Světovaru seženete zdící materiály, výrobky z betonu, maltové směsi, střešní krytiny, tvárnice a další materiál. Pro materiál si samozřejmě můžete sami přijet, ale pokud jej neuvezete, nic se neděje. Firma vám vše přiveze až na staveniště. Disponuje totiž vlastními vozy s hydraulickým ramenem.

Stavebniny Libušín mají v Plzni dlouhou tradici. Na stejném místě funguje prodejna již více než 60 let. V roce 1998 ji koupila společnost Ivo Klug, která od roku 1993 prodávala stavebniny v Hradišti. Od té doby se profiluje jako STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o. Aktuálně její pobočky najdete i na dalších místech Plzeňského kraje – ve Starém Plzenci, v Dobřanech a Plasích. Stavebniny Plzeň jsou vám tedy na blízku po celém regionu.

Betonový plot spojuje tradici a moderní přístup

Zeptali jsme se na Libušíně, jaký produkt patří aktuálně k nejžádanějším. Možná až překvapivě jsme se dozvěděli, že jsou to betonové ploty.

Stavba takového plotu je totiž velice jednoduchá, protože není třeba příprava základů. Beton je prakticky bezúdržbový materiál, dlouho vydrží a odolá i nejrůznějším rozmarům počasí. Navíc jde o osvědčený materiál už od dob starověku. V současné době se vyrábějí betonové ploty různých tvarů, druhů i vzorů. Oblíbený jak v přírodním provedení, tak třeba jako pískovec.

Betonové oplocení je navíc cenově dostupné a velice univerzální. Lze jej použít okolo rodinných domů, kde zajišťuje soukromí, zahrad, ale i firem či hřišť. Kromě funkce oddělení různých prostorů i částečně pohlcuje hluk.

Zajímají-li vás betonové ploty Plzeň, vyrazte na Libušín.


 

Sdílejte:
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Plzeňoviny na domovskou stránku Seznam.cz.

 
 Tipy z kalendáře akcí: